2737
2734
وای گفتی کرمانشاه عاشق لباساتونم مننننن😍

فدای تو عزیزم..🥰😘

کرمانشاه بیای یه بازار داره میگن زرگرا...اونقدر زیباست پر لباسای کوردی زرق و برق دارِ..شاید هیچ جای دنیا این بازارو نداره 😍

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فدای تو عزیزم..🥰😘 کرمانشاه بیای یه بازار داره میگن زرگرا...اونقدر زیباست پر لباسای کوردی زرق و بر ...

حتما حتما تصمیم دارم ایشالا کرونا تموم شد واسه خرید لباس هم شده بیامم💐

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.

وای اصلا نمیتونم گوشتی بجز مرغ و گوساله بخورم😫😫

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2731
حتما حتما تصمیم دارم ایشالا کرونا تموم شد واسه خرید لباس هم شده بیامم💐

خوش اومدی عزیزم...خوشحال میشم میزبانتون باشم❤💟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
خوش اومدی عزیزم...خوشحال میشم میزبانتون باشم❤💟

قربونت یلدای مهربون😘😘😘😘😘😘

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
قربونت یلدای مهربون😘😘😘😘😘😘

فدای تو عشقم..انشالله هروقت اومدی بهم  پی ام بدی خوشحال میشم😍😍😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40