2737
2734
عنوان

چقد این ادمایی که میخونن و دروغ میگن رو مخن

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 33 پست
شایدم راست بگن. من زمان دانشجوییم معدل لیسانسم 19.31 بود ارشدم 18ولی همه رو سر کلاس یاد میگرفتم. تو ...

تو رشته ما این چیزا نداریم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
عزیزم دروغگویی این برا همه ثابت شده ست بعد من خودم اصلا نمیپرسم خوندی یا نه خودش بعد هر امتحان میگ ...

عزیزم شما یکی دوبار جوابش رو نده شاید بفهمه و واکنشی هم به حرفش نشون نده چون میگین میخواد تضعیف روحیه کنه

شاید شمارو از خودش بالاتر می بینه وگرنه چه اهمیتی داره نمره شمارو بپرسه

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره پزشکی فکر کنم حفظیه. من کامپیوتر بودم همش فهمیدنی بود

ب شدت حفظی من ک اهل نوشتن و خلاصه نویسی بودم الان مجبورم چون فرار

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2731