2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
قرار نبوده ولی بقول خودت هیچ تلاشی واسه کار کردن نمیکنه... این چه زندگی ایه آخه... مواظب باش ازش بار ...

من یکی از دوست های صمیم شوهرش همینجوری بود تو خونشون رو بابای دختر داده بود خرج خونه رو هم خود زنه کار میکرد میداد خرج لباس و اینارو هم بابای دختر میداد به این بیچاره همه گفتن بچه بیاری احساس پدارنه اش باعث میشه درست شه خودم رو کشتم گفتم این ذاتا تنبل نکن بچه آورد اخرشربا یه بچه جدا شد

2714
با توجه به اینکه بیکاره مهریم که ۱۴سکست رو بذارم اجرا چندتا پیش قسط میفته و ماهی چقدر؟

من از جزييات اين چنينى اطلاع ندارم عزيزم ولى ايشون اگه مالى رسما بنامش نيست نميتونى چيزى توقيف كنى با توجه به قيمت سكه احتمالا سالى يكى يا ٨-٩ يكى شما بهتره با يه وكيل پيش بيرى كارت رو يا اگه از نظر مالى نميتونى وكيل بگيرى برو معاضدت قضايي تو همه دادگسترى ها هست مشورت بگير ازشون، كدوم شهرى؟

بنده خدا سوخته و ساخته به امید تغییر بچه هم داری استارتر

اخه كسي كه يك سال اول كه تو اوج ذوق هست درست نشه ديگه نميشه حالا شرايط هر كس متفاوته انشالله خدا كمكش كنه. 

چند سالت هست استارتر كدوم شهرى

من یکی از دوست های صمیم شوهرش همینجوری بود تو خونشون رو بابای دختر داده بود خرج خونه رو هم خود زنه ک ...

آره.. منم ب همین دلیل گفتم مواظب باشه که حامله نشه.. کسیکه ذاتش تنبله هیچ جوری درست نمیشه

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...
ایشون بدبینه و نمیذاره زنش جایی کار کنه انقدر دنبال این نباشین یه جوری زنو مقصر کنییییین

الان من مگ ایشونو گفتم ی چیز کلی گفتم نگفتم فقط ایشون اول قشنگ بخون پستو بعد نظر بده 

2706