2726
عنوان

پیام بدم به خواستگارم؟+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 54 پست
ب بهونه ی پیامش بهش پیام بده...ازش بخواه پس خودش بیشتر خودشو معرفی کنه...بخدا نمیشه اینده رو سر سری ...

آفرین به شهامتت

به من یه مشورت میدی

من یه خواستگار سنتی برام اومده که ندیدمش فقط صحبتش پیش اومده، داداش همکار خواهرمه، در حد اینکه عکسامون رو به هم نشون دادن، حالا میخواستن اقدام کنن، خواهرم رفته به بابام گفته چیکار کنیم بگیم بیان یا نه؟! اونم بدون مشورت من گفته نه بذارین خواهرتون مشغول یه کاری بشه مستقل شه بعد، من 27سالمه یه کار موقت هم دارم، اون منظورش کار ثابته، و خواهرمم بدون مشورت من طرف رو رد کرده!!

من خیلی خجالتیم، به نظرت واکنشم چی باشه؟

دوست داشتم بیاد حداقل ببینمش، بدونم شرایطش رو بعد تصمیم بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این همون نیس که تو اداره دیدتو ۲۹ سااشه 

اینو چند بار گذاشتی 

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
این همون نیس که تو اداره دیدتو ۲۹ سااشه  اینو چند بار گذاشتی

نه اون نیس اون یکی دیگس ازش خوشم نمیاد

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2728
ب بهونه ی پیامش بهش پیام بده...ازش بخواه پس خودش بیشتر خودشو معرفی کنه...بخدا نمیشه اینده رو سر سری ...

حتی اینقدر این قضیه تو کتم نمیره که حس میکنم این رو از خودشون درآوردن

حس میکنم مثلا عکسم رو نشون پسره دادن گفته نه من این رو نمیخوام.

بعد اینا میگن بابا نذاشته بیاد، البته از پدرم بعید نیس این اقدامات، گیج شدم!!!

آفرین به شهامتت به من یه مشورت میدی من یه خواستگار سنتی برام اومده که ندیدمش فقط صحبتش پیش اومده، ...

اول بزن تو دهن خواهرت ک از تو نپرسیده...میتونست ب بابات بگه ابجی گفته فعلا بیان حرف بزنیم...شاید نشد....من بودم ب بابام میگفتم...از کجا معلوم.شاید شاید من اصلا دلم نخواست بعد ازدواج کار کنم.....اخه خدایا این خانواده ها چرا اینطوریه...من دیپلم نگرفتم عمم دخترش لیسانس داره...خواستگار اومد داد...بعد نوبت من شد میگفت خونه بزنه ب اسمت...منم گفتم ب تو ربطی نداره...

اول بزن تو دهن خواهرت ک از تو نپرسیده...میتونست ب بابات بگه ابجی گفته فعلا بیان حرف بزنیم...شاید نشد ...

آره راس میگی باید از خواهرم توضیح بخوام خیلی اقدامش نپخته س.

من فوق لیسانس دارم خیر سرم

27سالمه

کار هم میکنم کم و بیش

متأسفانه اصلا احساس صمیمیت و راحتی ندارم با پدرم، دوسش دارم برام زحمت کشیده ولی اصلا حل مسأله بلد نیس، هیچ وقت هم جویای حالم نیس اونطور که باید، تو 4سال خوابگاهی بودنم تو شهر غریب یه بار بهم زنگ نزد، الان برام جالبه که انقدر قاطعانه تعیین تکلیف میکنه. 

به نظرت چقدر احتمال داره که این بهانه شون باشه، پسره اعلام منتفی بودن کرده باشه واسه اینکه من ناراحت نشم این رو میگن؟!

چند نفر گفتن؟

۲.۳نفر دوتا از کاسبای نزدیک محل کارش یکی از همسایه هاشون

فقط 40 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
آره راس میگی باید از خواهرم توضیح بخوام خیلی اقدامش نپخته س. من فوق لیسانس دارم خیر سرم 27سالمه ک ...

فقط ب خواهرت اول برو بگو ..ـیعنی بزن تو دهنش...انگار میخواستن اونو بگیرن...یا فرش میخواسته بفروشه از باباش پرسیدهـ..معلومه خواهرت ی چیزیش میشه...خوب ک ندارم