2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه ب منم یاد بدی چطور عکس بذاریم

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2728
میشه ب منم یاد بدی چطور عکس بذاریم

اره ببین عزیزم باید بری لینکشو درست کنی تو کروم بزن بت یاد میده چطوری لینک بساز یمنم یاد نداشتم سرچ کردم یاد گرفتم سایت خرابه همیطوری نمیشه عکس بزاری باید با لینک بزاری

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  
اره ببین عزیزم باید بری لینکشو درست کنی تو کروم بزن بت یاد میده چطوری لینک بساز یمنم یاد نداشتم سرچ ...

ممنون

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم