2410
2553
همش میترسم اگه جنگ بشه چه خاکی تو سرمون بریزم با هواپیما بخوان حمله کنن چی😐😐😐

با هواپیما که همون تو مرز سرنگون میشن درضمن اگه هرکشور به ایران حمله کنه  یعنی به ما فرصت دفاع میدن باید با باخاک یکسانشون کنیم مخصوصا سردستشونو یعنی اسرائیلو  پس جرات نمیکنن وبخاطر صهیونیستها هم که شده کسی جرات حمله نداره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین طور شدم.. خیلی حرفاتون روذقشنگ حس میکنم.. کلا لضطراب دارم.. همش فک میکنم قراره بمیرم.. هرجام درد میکنه انگار بدترین بیماری دنیا رو دارم.. دلشوره دارم همش.. وسواس فکری گرفتم.. البته از گروناکه گرفتم تع الان.. چن ماهه

2720
منم همین طور شدم.. خیلی حرفاتون روذقشنگ حس میکنم.. کلا لضطراب دارم.. همش فک میکنم قراره بمیرم.. هرجا ...

منم مرداد ماه کرونا گرفتم یعنی یه هاله خایی از عزرائیلو میدیدم به خدا 😐😐 الانم مچ دست راستم درد میکنه مفصلش از بس همه چی رو میسابم😐 از استرس ویتیلیگو هم گرفتم تازه دارم درمان میشم. پریودمم از استرس عقب افتاده😒😒

من وقتی تصویرشو دیدم چند روز ازناراحتی نتونستم غذا بخورم

من مطمئنم امشب خوابم نمیبره

فقط امیدوارم تو ایران زیاد نباشه

در حال حاضر یکی از آرزو هام اینه که فردا از خواب بیدار شم ببینم پسر شدم🙂💔

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁
2714
اره البته قبلا هم کلا ادم استرسی بودم

منم دقیقاذقبلا استرسی بودم.. ولی نه این قد شدید که همش فک کنم قراره بمیرم و دردای مختلفی که دارم برای هر کدومش فکرای خیلی بد بیاد تو ذهنم.. اضطراب دایم و اینا.. میگن عوارض کرونا همین وسواس فکری و اظطراب و بی قراری و این چیزاست.. علایم جسمی مال کرونا همش رفته؟ یا بعضیاش هنوز باهاته؟ اگه باهاته چیا هست؟

دقیقااااا حاله منو داری  منم حالا شب ک میشه ناخود آگاه میترسم  خوابیدنی حس میکنم دیگه فر ...

کی تا حالا این طوری؟ کرونا نداشتی؟ اخه من از کرونا تا حالا این طوریرشدم.. وسواس فکری و اضطراب و خیلیرچیزای دیگه.. با این که پنج ماه میگذره

کی تا حالا این طوری؟ کرونا نداشتی؟ اخه من از کرونا تا حالا این طوریرشدم.. وسواس فکری و اضطراب و خیلی ...

من نه کرونا نگرفتم 

ولی از موقع ای ک این بیماری هس اینجوری شدم خیلی استرس و بقوله شما وسواس فکری ک داشتم شدیدترم شده 

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

و خدایی ک بشدت کافیست💛‌
منم دقیقاذقبلا استرسی بودم.. ولی نه این قد شدید که همش فک کنم قراره بمیرم و دردای مختلفی که دارم برا ...

نه همش رفته

فقط گاهی اوقات مچ دست راستم خیلی درد میگیره شدید. علائم ایگه ای اصلا ندارم