2733
2734
عنوان

کیاارادشون خیلی قویه وپرتلاشن وکیاخیلی تنبلن...بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 58 پست
به نظرم بیشتر ذاتیه به انتخاب های فردی هر کس ربط داره من و خواهرم توی یه خانواده بزرگ شدیم من تنبلم ...

اون حتما یک نفر رو الگوی خودش کرده تو بچگی مطمئن باش یک آدم واقعی یا حتی شخصیت توی یک کتاب یا فیلم هم میتونه باشه.

من و خواهرمم با هم خیلی تفاوت داریم اون مادرم رو الگو کرده و عین اون شده من نه از بقیه دیدم و انتخاب کردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
والا بخدا احساس بی ارزشی و پوچی میکنم  میخواستم درسم رو ادامه بدم شوهرمنذلشت .الان فقط دنبال س ...

حستوواقعادرک میکنم..چون الان گرفتارشم....فقط میگم خودتوازاین منجلاب بکش بیرون

حستوواقعادرک میکنم..چون الان گرفتارشم....فقط میگم خودتوازاین منجلاب بکش بیرون

تو چرا؟؟؟

ابشالا بشه .چون اگه نتونم افسرده میشم ناجور 

از زندگیم خسته شدم .دوس دارم بزنم بیرون .برم جایی که هیچکی نباشه

اون حتما یک نفر رو الگوی خودش کرده تو بچگی مطمئن باش یک آدم واقعی یا حتی شخصیت توی یک کتاب یا فیلم ه ...

خواهرم به شدت رویا پردازه در مورد هر چیزی که فکرشو بکنی رویا میسازه و انقدر خودش رو توی اون نقش غرق می‌کنه که انگار اون فعالیت رو داره زندگی می‌کنه عاشق اینه که مسایل غیر قابل حل رو حل کنه

اول سه الی چهار ساعت و حتی پنج ساعت بستگی به بزرگی کار تایمش بیشتر هم میشه توی خونه راه می‌ره فقط راه می‌ره و در حال راه رفتن رویا پردازی می‌کنه و فکر می‌کنه و فکر می‌کنه و فکر می‌کنه 

فکر می‌کنه که اون مسأله رو حل کرده و فلان اتفاق بعدش میفته و بعدش فلان مسأله حل میشه و خودش رو قهرمان میبینه 

این فکر ها انقدر قدرتمندش می‌کنه که وقتی با قهوه ش می‌ره توی اتاق کارش ممکنه تا 20 ساعت بیرون نیاد و بکوب داره مطالعه می‌کنه و کارهای پژوهشی انجام میده وقتی میاد بیرون یه انفجار جدیدی رخ میده و با اقیانوسی از ایده و راه حل بیرون میاد بدون خستگی انگار نه انگار که دو روزه بیداره و تازه میخواد بره سر کار

عملا همه جا سرش دعواست اون موقعی که دانشجوی ارشد بود برای اساتید دانشگاه که دکترا بودن کلاس توجیهی میذاشت

میگه من اگر رویا پردازی نکنم به هیچ وجه نمیتونم شروع کنم در واقع اون رویاپردازیه ست که عین کاتالیزور عمل می‌کنه براش 

الگو نداره به نظرم رازش همین رویا پردازی هاشه

به جرات میگم همچین اعجوبه ای رو از نزدیک ندیدید واقعا تحسین برانگیزه