2733
2734
عنوان

چجوری ازشوهرتون پول میگیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 1508 بازدید | 104 پست
باهاش باشم چیزی بخوام اون میخره ( حتی چیزیو زیاد نگا کنم میفهمه میگه بیا برات بگیریم خیلی با شعوره ) ...

خوشبحالت،شغلت چیه؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب پانصد و برای خریدای شخصی ت م میده؟ 

آره همه چی با خودشه..من فقط گاهی شارژ میگیرم یا مثلا گاهی میرم بیرون یه خوراکی یا چیزی که خوشم بیاد میگیرم..اصلاح ابرو بخوام برم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
بچه ها من استارترم. بنظرتون اگه بگم ماهی یه ملیون بهم بده خوبه؟ 

یه تومن برا چه خرجایی میخوای؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2731
چقدر سختش میکنی بهش بگو‌ پول بده نداد تف کن تو صورتش😐

علی برکت الله  ختم کلام

آره همه چی با خودشه..من فقط گاهی شارژ میگیرم یا مثلا گاهی میرم بیرون یه خوراکی یا چیزی که خوشم بیاد ...

لباس

وسایل آرایش اینام با خودشه

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
2738
خرجهای روزمره مثلا کافه گردی یا بیرون رفتن یا چیزهای ساده ، ولی مثلا خرید لباس و اینارو باهم میریم خ ...

آها....خوبه ...بین پونصد تا یه تومن خوبه

لباس وسایل آرایش اینام با خودشه

لوازم آرایش ک زیاد نمیگیرم..ولی آره آرایشی بهداشتی بخاام خودش میگیره...لباسم با خودشه..هر فصل چیزایی ک نیازمه میخرم..کم میگیرم ولی جنس ضعیف نمیگیرم..سعی میکنم حداقل متوسط باشه

😂😂همین معشیتی معشیتی معشیتی ازروشم نوشتم

وای مردم از خنده دختر بازم که اشتباه نوشتی😂😂😂😂 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
بخداااینقد میترسم یکی پستهای قدیمییو جواب میده یالایک می‌کنه😂😂 پس چیه؟,معیشتی نیست مگه؟,

معیشتی هست اون قبلی معشیتی نوشته بودی😂 

ش و ی رو جا به جا نوشته بودی 

خودمم لایک شدم اومدم این تاپیک بعد پست تو رو دیدم از خنده مردم😂😂😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
معیشتی هست اون قبلی معشیتی نوشته بودی😂  ش و ی رو جا به جا نوشته بودی  خودمم لایک شدم او ...

وای خدا خودمم رفتم دیدم خیلی خندیدم😂😂کلا بازم درستشو نگفتم😂چمدونم ازبس زیاده مبلغش آدم هول می‌کنه😂🥴

وای خدا خودمم رفتم دیدم خیلی خندیدم😂😂کلا بازم درستشو نگفتم😂چمدونم ازبس زیاده مبلغش آدم هول می‌کنه ...

وای🤣🤣🤣🤣😘

2706