2733
2734

مگه دوران قرون وسطاس ،با چماق بکوبی تو سر هم، مشکل مملکت ما اینه از بچگی گفتن عشق یده دختر بده پسر بده، هیچوقت یاد ندادن مذکر و مونث هردو انسانن و چطور باید باهم برخورد کنن، فقط گفتن شوهر کردی بزن تو سر شوهرت، زن گرفتی مثل برده ازش کار بکش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ماها بخاطر عشقمون جونمون درمیره توی ابراز علاقه امکان نداره کم بزاریم  بخاطر آرامش خودمون  به هم عشق هدیه میدیم   توی عشق  کوچیک و بزرگ و غرور و تکبر جایی نداره...

عشق ینی خوده واقعیت    توعه خالص   روحت     عشق انقد مقدس هست که بخاطرش غرور که هیچ زندگیتم بدی

2731
مگه دوران قرون وسطاس ،با چماق بکوبی تو سر هم، مشکل مملکت ما اینه از بچگی گفتن عشق یده دختر بده پسر ب ...

بخدااا   درحالیکه اگه عشق و محبت رو یاد گرفته بودیم  دنیا گلستون بود   خیلی از زندگی هایی که به جدایی ختم میشه نتیجه غرور طرفین هس  اگه توی رابطه و عشق غرور بزارن کنار  احترام و محبت رو جایگزین کنن خیلی از مشکلات از بین میره

بخدااا   درحالیکه اگه عشق و محبت رو یاد گرفته بودیم  دنیا گلستون بود   خیلی از زندگی ...

ای گفتی... فکر میکنن محبت نکنن جذبشون میره بالا طرف مقابل کشته مردش میشه، اول رابطه مثل دوتا قناری عاشق همن بعد دو هفته کلا عوض میشن ، میشن دوتا دایناسور :/

ای گفتی... فکر میکنن محبت نکنن جذبشون میره بالا طرف مقابل کشته مردش میشه، اول رابطه مثل دوتا قناری ع ...

وای نگو   بعد چسناله هاشونم ما باید تحمل کنیم که وای گذاشت رفت و ...

2738
وای نگو   بعد چسناله هاشونم ما باید تحمل کنیم که وای گذاشت رفت و ...

😂 در اینجور مواقع من کلا میرن تو فکر ، اون دردودل کنه من میرم تو فکر اون روزایی که چرا زیاد خوابیدم چرا فلان حرفو نزدم به فلانی، اخرم بهم بگه گوش کردی با یه لحن خیلی جدی میگم اره اره واقعا متاسفم نمیدونم باید چی بگم این یه موضوع حساسه میترسم حرفی بزنم بدتر تو حال خودت فرو بری 😂😀 و اینگونه خودم رو نجات میدم