2726
اون دیگه کلا وظیفه ی مادر شوهرمه یهو دیدی ساعت یک شده غذا نداریم ی وقتاییم ساعت 12غذاش آمادست 

جوووووون 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی خودم ب این مدل زندگی علاقه ای ندارم

خب تغییرش نمیشه داد؟ 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2728
تا وقتی ک برادرشوهرم عروسی نگرفته نه متاسفانه دلم میخواد مستقل شم

خدایی هم سخته.. ایشالا که زودتر به خواسته ت برسی گلم 

انشالله باورت میشه یبارم برا شوهرم غذا نپختم و دونفری غذا نخوردیم دوسال شده

درکت میکنم گلم ماهم ده ماه خونه مامانم زندگی می‌کردیم انگار ده سال گذشت چون نمیتونستم لباسی که دوس دارم بپوشم غذایی که دوست دارم درست کنم برا شوهرم....... درکل سخته اینجوری زندگی کردن

ان شالله شماهم به زودی مستقل میشین و لذتشو میچشین