2737
2734
عنوان

خانوما من واقعا ی سوال دارم در مورد اصفهان و شیرازی هاا

| مشاهده متن کامل بحث + 1003 بازدید | 104 پست
جوابتون به حرف من بی ربط بودبعدشم من چه قضاوتی کردم ؟؟؟؟ من گفتم شما خودتون گفتید همه جا آدم خوب و ب ...

بله عزیزم اونا عوضین شماهم هرچی بگی نظرمن عوض نمیشه چون خیلی شکنجه شدم اونجا شماهم حرف منو نمیفهمی چون این روزایی که من کشیدمو نکشیدی دوست عزیز خواهش میکنم ازت ریپلای نکن من نه انگیزه ی بحث نه حوصله ی بحثو ندارم جوابمم اگه از نظرت بی ربطه اولا که بی ربط نیست دوما باید متوجه میشدی که چرا به اونا گفتم عوضی حالا به شما یا شهر شما که نگفتم هیچ اشاره ای هم به اسم اون شهر نکردم فقط گفتم استان همجوار اصفهان که فکرنکنی ناکجاآباد بوده لطفا الکی پست مردمو که در جواب استارتر گذاشتن به خودت نگیر من با شما نبودم الان برای بار دوم ازت میخوام ریپلای نکنی چون نمیفهمی دردو رنج یه آدم دیگه رو من اگه به اون شهر گفتم عوضی این دلایلم بود و هزار تا دلیل دیگه که باعث شدن من یه همچین نگاهی به شهرشون پیدا کنم من هییییچ غرضی با اونا نداشتم اونا انقدر منو آزار دادن و شکنجه کردن که از خودشونو شهرشون بدم بیاد دست خودم نیست کسی میگه اونجاییه دیگه خودمو جمع میکنم که بیشتر از این باعث آزارم نشن مراجع ذی ربط شاهدای منو ترسوندنو حرفشونو بی اعتبار کردن بعدم خودمو شاهدامو زیر سوال بردن تا از همشهریاشون دفاع کنن اما حتی برای یکی از تهمتاشون یه شاهد یا مدرک نداشتن فقط رو هوا یه حرفی میزدنو با آبروی مردم بازی میکردن خدا نگذره از سر تقصیراتشون منکه نمیبخشم که ان شاءالله خدای منم نبخشه همه جا خوبو بد داره غیر از اون شهر که اصلا خوب ندارنو همگی عوضی ان شماهم لطف کن نه بهت بربخوره بی جهت نه ریپلای کن من علاقه ای به تبادل نظر با شما ندارم با استارتر بودم پس ریپلای نکن

زندگی که هیچوقت آسون تر نمیشه تو باید یاد بگیری که قوی تر بشی...
من یاسوج زندگی کردم دو سال واقعا خوب بودن دقیقا هر طپر رفتار میکنی باهات رفتار میکنن  

میگم که یکی از همکلاسیام ماه بود بخدا لنگه نداشت این دختر اون یکیم با بقیه هم بد بود هم خوب ولی با من که خیلی خوب بود خداییش ان شاءالله هرجا هستن موفق باشن و تنشون سالم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دیدم حالا چرا اینقدر عصبی هستین آخه من شوهرم یاسوجی هست یه چند سال اونجا زندگی کردم ادمای بدی ...

عزیزم عصبی شدم نه به خاطر سوال شما خاطرات بدی به ذهنم هجوم آوردن من از شما معذرت میخوام من غیراز اون دوتا دختر با یاسوجی ها ارتباطی نداشتم و نظری هم در موردشون نمیدم قطعا نظر شما درسته که باهاشون زندگی کردین

چه مسخره  مگه بابای بچه بوقه بلانسبت 😐

یعنی تو جهار دادن و سیسمونی اصفهانی ها خیلی افراط میکنن ما یکی از اقوام زن اصفهانی گرفت بائرت نمیشه 50 تا قوری بهش داده بودن یا 12 دست قابلمه داماد گذاشته از کنارش میفروشه میگه جا ندارم برا دختره با پول جهاز دختره تا حالا 4 النگو و دوتا نیم ست جواهر خریده 

بعد هم الان حامله هست این مرده گفته اول نمیخواد یا اگر دادید چند دست لباس نوازدی یه کالیکه و اینا نه دوباره نیسان بار بزنید 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731
کی گفته ما اصفهانیا خسیسیم  خدایی این افکار چندشو بندازین دور اه

همه جا خوب بد داره برا خودتون اصلا خسیس نیستید برا بقیه اره که این روش اقتثادی هست 

یه شب ساعت 2 رسیدیم اصفهان خیلی بارون شدید میبارید ماشینمون خراب شده بود یخ کرده بودیم که من از سرما گریه میکردم یه خونه جراغاش روشن بود گفتم در بزنیم حداقل یه ابجوش بهمون بده در زدیم و امد بیرون ازمون 20 تئمن گرفت بذا یه فلاکس اب جوش حرف دو سال پیش بعد نیم ساعت یه اقا امد پرسید اینجا برا چی وایسادید زیر بارون بهش گفتیم جریان رو ماشین ما رو بکسل کرد بردمون خونشون بنده خدا منم تازه سقط کرده بودم حال بد خانمش اینقپر مهربان بود که نگو

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
بله عزیزم اونا عوضین شماهم هرچی بگی نظرمن عوض نمیشه چون خیلی شکنجه شدم اونجا شماهم حرف منو نمیفهمی چ ...

براچی بهم بربخوره والا خداروشکر ما با اصفهان همسایه نیستیم 

باشه بابا شما راست میگی

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
عزیزم عصبی شدم نه به خاطر سوال شما خاطرات بدی به ذهنم هجوم آوردن من از شما معذرت میخوام من غیراز اون ...

عزیزم بعضی چیزها اضافات مغزن بریز دور نزار آرامشت بهم بزنه 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
براچی بهم بربخوره والا خداروشکر ما با اصفهان همسایه نیستیم  باشه بابا شما راست میگی

بسه دیگه خانوم چجوری ازت بخوام ریپلای نکنیو دست از سرمن برداری خوبه تاپیک شما نبوده و شما استارتر نبودی اینجوری بهم پیله کردی چندبار مودبانه خواهش کنم ول کنی دست بردار اصلا نمیفهمم نظرمن در مورد اون شهر و مردمش به شما چه ربطی داره مگه شما استارتر بودیو من با شما بودم خانوم محترم لطفا لطفا لطفا دیگه ریپلای نکن من تمایلی به تبادل نظر و چت کردن با شما ندارم دست از سرمن بردارو برو افراد دیگه رو توی سایت بابت نظراتشون ارشاد کن عزیزم خواهشا دیگه بحثو تموم کن چون واقعا اعصابمو خورد کردی باعث شدی خاطرات بد یادم بیاد و اینجا که یه سایت همگانیه تایپشون کنم شما چیکارداری که نظرمنو تجزیه و تحلیل میکنی مگه تو تاپیک شما بودم عزیزم لطفا تمومش کن و دیگه ریپلای نکن دوستم

2738
عزیزم بعضی چیزها اضافات مغزن بریز دور نزار آرامشت بهم بزنه 

عزیزم دست برنمیداره آخه پست منو ریپلای میکنه یه حرفی میزنه که باعث بشه من این خاطرات بدو که کمم زحمت نکشیدم برای فراموشیشون یادم بیاد بعدم هرچی خواهش میکنم که لطفا ریپلای نکنید ول نمیکنه پیله کرده بهم حالا انگار ایشون استارتر بوده و من با ایشون بودم مثل طلبکاراهم نوشته باشه بابا شما راست میگی خب معلومه که من راست میگم چون با اون آدما زندگی کردم دیدمشون از نزدیک نمیدونم این خانوم چرا انقدر بهش برخورده خدا کنه دیگه ریپلای نکنه چون اولا جواب نمیدم خودش سبک میشه دوما نی نی یارو خبر میکنم من با ایشون هیچ کنتاکتی نداشتم و تمایلی هم به چت کردن و تبادل نظر باهاشونو ندارم حدود ده بارم گفتم ریپلای نکنن ولی نمیدونم چه اصراریه یه دعوا راه بندازه خدا میدونه مرسی عزیزم بابت وقتی که گذاشتی و پستمو ریپلای کردی دوستم

عزیزم دست برنمیداره آخه پست منو ریپلای میکنه یه حرفی میزنه که باعث بشه من این خاطرات بدو که کمم زحمت ...

عزیزم چرا شما بخوایید دروغ بگید هستن آدمهایی تو شهر و اطراف ما که مریضن و متاسفانه بخاطر مریضی بودن خودشون با رفتارها و کاراشون به دیگران ضربه روحی و روانی میزنن اتفاقا من وقتی متن شما را خوندم خیلیم ناراحت شدم گفتم خدا لعنت شون کنه اون آدم ها را هر جاییکه هستن، کاش آدما بیشتر همدیگر درک کنن شما هم رفتارای اون شهر بزار بحساب مریضی شون آره همه مون زخم خورده ایم یا غم و غصه داریم که به نی نی سایت اومدیم و داریم با آدمای مجازی درد و دل میکنیم  کاش اینجا با هم همدردی کنیم نه اینکه نمک بپاشیم رو زخم همدیگر، هر کی یجوری زخم میخوره کاش از غریبه ها بخوریم دردش کمتره 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
عزیزم چرا شما بخوایید دروغ بگید هستن آدمهایی تو شهر و اطراف ما که مریضن و متاسفانه بخاطر مریضی بودن ...

ممنون دوستم خیلی خیلی ازت ممنون بابت همدردیت آره بخدا چرا باید دروغ بگیم من سه سال اونجا بودم یعنی تو این سه سال نباید یه آدم درستو درمون پیدا بشه دیگه از حرصم گفتم همشون عوضین ولی خداییش آدم خوبم قطعا داره اما آدم بداش اون خوبا رو هم نابود کردن با کاراشون نمیدونم این خانوم چه اصراری داشت که بگه من دروغ میگم یا اینطور نیست دارم اغراق میکنم ایشونو نمیدونم ولی حداقل در مورد خودمو شما که میتونم بگم اومدیم اینجا به همدیگه به دیگران کمک کنیم نه این که دائم بخوایم مچ گیری کنیمو با دیگران بحث راه بندازیم خداروشکر که هرچی بود تموم شد اون آدما رو هم از خدا براشون طلب مغفرت میکنم و میخوام که به راه راست هدایتشون کنه جالبه به اصفهانیا میگفتن خسیس بعد خودشون یه رفتارایی داشتن که من یه بار گفتم اسم ما بد در رفته شماها که خودتون هر کدوم یه پا اسکروچ هستین خنده شون گرفت یه بار رفته بودم مانتو بخرم یه خانومو آقا اومدن خانومه بخدا یه مانتوی خیلی کهنه ی رنگو رو رفته تنش بود با یه شال نخ نما و یه شلوار خونگی رفت یه شلوار پرو کرد شوهرش بلند بلند تو فروشگاه گفت نه من نیومدم برات چیزی بخرم کار داشتم با صاحب اینجا خانومه هرچه قدر التماس کرد گفت ببین شلوار ندارم کیسه ی پلاستیکی رو که شلوار داخلش بود از خانومش گزفت گذاشت روی پیشخوان گفت همین خوبه یاد بگیری بهم بگی لباس میخوام همینا که تنته خوبه الانم بیا چون من میخوام برم جریمه ام میکنن هرچه قدر زن بیچاره التماس کرد گفت نه من میرم جریمه ام میکنن صاحب مغازه کیسه رو دست خانومه گفت ببر بعدا پولشو بیار وسط پله ها کیسه رو از خانومش گرفت داد به فروشنده گفت نمیخوام بخرم یاد میگیره میگه برام لباس بخر منم از فروشگاه رفتم بیرون دیدم سوار یه ماشین ۲۰۰تومنی شدن رفتن دفعه ی بعد که رفتم اون فروشگاه پرسیدم ببخشید اون خانومه اومد شلوار بخره من پولشو میدم دفعه ی دیگه اومد بهش بدین بره فروشنده به اون آقا فحش داد گفت عموی ناتنی  من هست و یازده ساله داره اینجوری با خساستش زنشو زجر میده حالا با پسر نه سالش هم همین کارو میکنه جالب اینجاست که آدمای این استان ادعا میکنن کسی از ما دستو دلباز تر چشمودل سیرتر توی ایران نیست عزیزم یه حرفی رو شما گفتین که به نظر من خیلی درست بود این که با حرفا و نظرات نا به جامون نمک به زخم دیگران نپاشیم وقتی اینو بفهمیم و بهش عمل کنیم خیلی از دلخوری ها بحث ها و اختلافا پیش نمیاد دوستم ممنونم ازت بابت اینکه برام وقت گذاشتی💛💛💛💛💛

چه رسم مسخره ایی کاش هرچه زودتر ور بیوفته 

ها عامو شیراز خودمون هر چی عشق تو جهیزیه دادن سیسمونی همه چی در حد نصاب

اصفهانیا شنیدم برای خودشون خوب خرج میکنن ولی برای دیگران نه

البته همه جا همه حور ادمی هس

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2706