2733
2734
عنوان

کسی بوده طلاق بگیره پشیمون بشه؟؟؟؟؟ کسی ازدواج سومش هست؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مشکلت خیلی حاد بود. کار خوبی کردی. اگه شاغلی بچه هاتو خودت بزرگ کن.

خیانت میکرد اگه دست به گوشیش میزدم کتکم میزد دنیاروبرام جهنم کرده بود

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......

ببین عزیزم هیچ انسانی کامل نیست هر کسی یه عیبی داره ، واقعیت با رمانها فرق میکنه عزیزجان متاسفانه دخترهای این دوره مرد زندگیشون رو با مرد های توی رمانها مقایسه میکنند و تحملشون کم شده و اصلا تحمل سختی کشیدن رو ندارند توی زندگی تا به مشکل بر میخورند بجای که راه حل برای مشکل پیدا کنن میخوان صورت مسئله رو پاک کنن

صبر و حوصله و تحمل ، وقار ، به موقع صحبت کردن به موقع سکوت کردن اگه مادرها بتونن به بچه هاشون یاد بدن بخدا زن و شوهرا به مشکل بر نمیخورن

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
2731
خب مشکلت خیلی حاد بود. کار خوبی کردی. اگه شاغلی بچه هاتو خودت بزرگ کن.

می‌خوام همینکاروکنم بچه هام پیش اون آسایش ندارن

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
چیز بدی نگفتن گفتن زندگیتو حفظ کن

کاش شما از خونه نمیرفتی

میزاشتی اون میرفت خودش برمیگشت

اگه معتاد یا دیوونه نیست باهاش زندگی کن

از مواضعت کوتاه نیا ولی هیچوقت حرف از طلاق نزن و از خونه قهر نکن

بالاخره هر آدمی بدی و خوبی داره

آدم حتی با پدر و مادرش که انقدر دوسش دارن دعواش میشه شوهر که یه آدم غریبه هستش

والا همه مردها یه ایرادی دارن اکثرا ظاهرشون زندگی رو خوب نشون میدن یکیش خود من همه حسرت منو میخور ...

کاش ۱ایراد داشتن ، من که زندگیم پراز مشکله، ولی از طلاقم میترسم سعی میکنم صبر کنم.

گناه من سادگی بود .
والا همه مردها یه ایرادی دارن اکثرا ظاهرشون زندگی رو خوب نشون میدن یکیش خود من همه حسرت منو میخور ...

اخه تا کوچیکترین بحثی بینمون پیش میاذ وسایلشو جمع میکنه شبیه زنا میره خونه مادرش قهر. من خسته شدم از این همه قهرهای طولانی. خانوادشم با من قهرن . انگار تقصیر منه این میره قهر. ما الان که بچه نداریم زندگیمون اینه بچه دار شیم چی میشه. جدا از این فکر نکنم توان مالی بچه اوردن داشته باشه . مشکلات کاری مالی داره. میگفت از تو بچه نمیخام. داره خیلی ازم سواستفاده میشه بخاطر سکوتم که همش خانوادم وصلمون میکنن نه خانوادش

2738

انقدر دلم شکسته که برام عادی شده یه روز 20 روز رفت خونه مادرش قهر روز 21 من نه تنها بخشیدم با اینکه تحقیر شدم با این رفتارش پیش خانوادش 

حتی روز 21 ازم سرویس عروسیمو خاست بدهکاریشو بده بهش دادم بی منت.. خدایی هر زنی بود راحت کنار نمی اومد. نمیگم من ایراد ندارم. به هرحال تو یه بحث هردوطرف جواب میدن ازخودشون دفاع میکنن. ولییییییییییی هردفعه میرفت قهرررررر طولانی. این دفعه کل وسایلشم برد.

من ک تو عقد جدا شدم دیگه نتونستم ازدواج کنم نمیدونم چطوری بعضیا ازدواج میکنن واقعا

منم ترسیدم میخواستم تو عقد جدا بشم دوسال هم خونه بابام بودم ولی با اینکه دوستشم نداشتم نتونستم اصلا پاهام نرفت برا طلاق

اخه تا کوچیکترین بحثی بینمون پیش میاذ وسایلشو جمع میکنه شبیه زنا میره خونه مادرش قهر. من خسته شدم از ...

وقتی میره قهر محلش نده

اینطوری میخواد تو فشارت بزاره که همه چیز رو بدست بگیره

شوهر من نمیره قهر ولی دعوامون که میشه خرجی نمیده و به شدت به چیزهای الکی گیر میده که تو فشار باشم

حتی چرا قندون نصفه هست چرا پر نکردی و...

هر مردی یه راهی پیش میگیره

از اون گذشته مشکل مالی حال همه مردها رو خراب میکنه

مااول برج خوبیم ولی آخر برج همش دعوا سر چیزای کوچولو دیگه عادی شده والا

اوایل ازدواجمون بحثمون که میشد به پدرمادرمون میگفتیم هر دو مون

ولی خیلی چوب خوردیم خیییلی

الان کتک کاری داریم شدید ولی هردو مهمون میاد میگیم میخندیم 

چون نمیخواهیم دخالت بشه

اینو تو شادی هی به گوش شوهرت بزن

بگو باید رو پای خودمون بمونیم

خانواده هامون از علاقه ی زیاد دخالت میکنن و اختلافات بیشتر میشه و...

شوهر من اولش گوش نمیکرد فکر میکرد مادرش خداست

ولی الان بیشتر از همه از خانوادش مخفی میکنه چون چندبار چوبش رو خورد به حرفم رسید

اما یه پنجسالی طول کشید

کلا تو زندگی فقط صبور باش در همه شرایط فقط صبر