2703
2553
عنوان

آمپول جنتامایسین برای عفونت ادراری

| مشاهده متن کامل بحث + 10863 بازدید | 25 پست
ب نظرم باز پیش ی دکتر دیگ ببر بیمارستان کودکان هم میگن خوبه طالقانیه فک کمم

اگه کرونا نبود میبردم الآن خیلی اوضاع بیمارستانها وحشتناکه خیلی میترسم بعدش با با اتوبوس یا مترو برم از اونم میترسم مجبورم اینارو استفاده کنم

خدایا شکرت بابت همه چیز ❤ 

اصلا این امپولا رو نزن خدایی عوارض داره 

بچه خواهرم همینطور بود بدتر 

یه بار فقط بردیم بیمارستان کودکان یه سری دارو داد خوب شد 

هر دکتری تخصص هر ویزیتی رو نداره 

الهی بهتر بشه طفلکی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عفونتش بله خیلی شدیده شربت هم کوتریموکسازول داده بدبختی اینه دخترم وحشت داره از آمپول امروز از ۶تا د ...

نمیخواد6تا بزنی، زیاده برای یه بچه، 4تاشو بزن و شربت کوتریموکسازول بده بهش نگران نباش خوب میشه انشالله، و اینکه شربته تموم شد، اگه اثر‌ داشت  و یکم عفونت دیدی شربت مترونیدازول بده بهش ک کاملا از بین بره

2720
نمیخواد6تا بزنی، زیاده برای یه بچه، 4تاشو بزن و شربت کوتریموکسازول بده بهش نگران نباش خوب میشه انشال ...

آره انشاله خوب شه دیگه نیازی به دارو پیدا نکنه

ممنونم ازت دوست خوبم❤

اصلا این امپولا رو نزن خدایی عوارض داره  بچه خواهرم همینطور بود بدتر  یه بار فقط بردیم ب ...

من دخترداییم یسال از دخترم بزرگتره اونم مثل دخترم عفونت ادراری داشت یبار بستری شد خوب شد یا دوستِ دخترمم همین طور همین مشکلو داشت و خوب شد ولی دخترم خیلی تندتند اینجوری میشه بهترین دکترم بردم چند بار ولی بازم برمیگرده

2714
اسم دکترش یادته؟

نه ولله 

میخوای فردا از خواهرم بپرسم بیمارستانم 

ببین ما رفتیم اونجا از شهرای خیلی دورم اومده بودن

فردا میپرسم بهت خبر میدم 

صدام کن اینجا یادم بیاد حتما 

لااقل زنگ بزن بپرس بیمارستان 

خیر باشه ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
نه ولله  میخوای فردا از خواهرم بپرسم بیمارستانم  ببین ما رفتیم اونجا از شهرای خیلی دورم ...

باشه عزیزم فردا بهم بگو همینجا یادت میندازم

ممنونم ازت ❤

باشه عزیزم فردا بهم بگو همینجا یادت میندازم ممنونم ازت ❤

عزیزم میدونم تاپیک برا سال قبله خواهش میکنم اگه خوندی جوابمو بده دخترگلت خوب شد اخرش واسه عفونت ادراری برگشت پذیر چیکارکردی براش؟؟تروقران راهنماییم کن چه دارویی مصرف. کرد تا خوب شد؟؟؟😭😭😭

برای خوشبخیتم صلوات مهمونم می کنید دوست عزیز❤