2737
2734

مثلا میخوای اشپزی بهتر کنی برو دوره آموزشی یا از اینستا استفاده کن 

سیاست زنانه میخوای همینجا یه تاجیک خوب داره

میخوای ارتباط داشته باشی سایت توانگری پیج دکتر شیری توی اینستا 

خلاصه راه زیاده 

اول ببین اولویت چیه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخلاق زیبایی تحصیلات رفتار شوهر خانواده خانه داری همسر داری قد هیکل سلامتی روحی و جسمی خدا شناسی خود ...

ببین من قیافه و شوهر داری بچه داریم خوبه هیکلمم عالیه تعریف از خود نباشه ولی اعتماد به نفسم پایینه.احساس میکنم مثل دختر دبیرستانیا حرف میزنم.لوسم.نمیتونم مثل خانوما باشم.با یکی حرف میزنم زود نیشم باز میشه از خودم بدم میاد

2728
2738

خودتو دوست داشته باش،هر جور که هستی 2یه زن بلند صحبت نمیکنه3هیچ انسانی کامل نیست،4مهربان باش5همه جا و هر جا خدارو درنظر بگیر6تویه همه جا نظم و انظبات و رعایت کن همیشه ساده اما مرتب و تمیز باش سعی کن حرفه یاد بگیری حالا هر چیزی که بهش کشش داری،راستگو و صادق باش،بلند نخند،خوش قول باش،شمرده شمرده صحبت کن،همیشه دنبال آموختن باش حتی اگه یه کلمه ساده انگلیسی یا معنی یه کلمه فارسی منظورم هر چیز کوچکی هست،به هیچ عنوان با کسی بحث نکن چون شخصیتت میره زیره سوال حتی اگه فحش داد لبخند بزن رد شو،و در آخر عزیزم مطمعنا تو بهترینی و سعی کن خودتو بپذیر هیچ آدمی کامل نیست روی انسان بودنت کار کن نه صرفا زن بودنت