2737
2734
عنوان

شما باشید از این اخلاق پدرشوهرتون دلگیر نمیشید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی اگه میگف ب باباش اومدیم شمارو ببینیم ی ی ربع بیا بریم بشینیم تو پذیرایی احترامش میشکست 

شاید گفته اون نیومده چقدر برات مهمه ولش کن بابا اومد بیرون به پاش بلند شو احترامتو بزار نیومد هم نیومد تو که نمیتونی رفتار بقیه رو کنترل کنی مهم شوهرته که باهات خوب باشه

برای شفای مادرم یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻😔عاقبت بخیری خودتون انشالله
چی گفت؟

بهش گفتم پدر مادرت همیشه برام کم گذاشتن از وقتی باهات عروسی کردم همیشه دارم خرد میشم و غرورم میشکنه گف خب چیکار کنم از دست ما راحت شی 😭😭😭😭😭

2731

از تاپیک های قبلت معلومه کلا از رفتن به خونه پدرشوهرت ناراضی هستی ، خونه مادرخودت چند وقت به چندوقت میرید؟

بهش گفتم پدر مادرت همیشه برام کم گذاشتن از وقتی باهات عروسی کردم همیشه دارم خرد میشم و غرورم میشکنه ...

من ب جای شما بودم این حرفو نمیزدم میگفتی بابا انگار دوست نداره منو ببینه اگه اینطوریه مزاحمشون نشم .

اونم میدونه رفتار باباش بد بوده بنده خدا شایدم خجالت کشیده عصبی شده اینطوری گفته.ولی کلاا اوقات خودتون رو سر این چیزا تلخ نکن

ببخشید واسم سوال شد پدرشوهرت برای شام یا ناهار هم از اتاق بیرون نمیاد ؟مگه میشه شما تاحالا یه وعده غذایی اونجا نبوده باشین ؟؟؟

2738

عزیز دلم برای آرامش خودت در زندگی 

مرنج و مرنجان 

بی خیال دخترم! 

بی احترامی کرد 

فدای سرت که کرد 

مگه خدا نیت و مهربونی شما رو ندید؟؟؟ 

پانزده سال سخت کار کردم درس خوندم مقاله نوشتم وترجمه کردم  دنیا رو سفر کردم اما و اما لذت هیچ لحظه ای به اندازه لحظه زایمان نیست (سه بار) تجربه کردم. بی نظیره. خدای من به همه آدمها لذت پدر و مادر شدن و بچشون ❤💖💗

وقتی همیشه همینه که ناراحتی نداره 

احتمالا خیلی اجتماعی نیست 

بیخیال باش 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ببخشید واسم سوال شد پدرشوهرت برای شام یا ناهار هم از اتاق بیرون نمیاد ؟مگه میشه شما تاحالا یه وعده غ ...

چرا اونوقت میاد ولی این دفعه نرفته بودیم شام