2410
2553
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1669231 بازدید | 136169 پست

لوبیاجان از اولم من واسه جنسیت نیومدم توی این تاپیک... هرچی هم یاد گرفتم از لطف شما و دوستان بود..

خدا خیرتون بده... دستتون درد نکنه💕

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها چتونه استرس گرفتین😅😅

تاپیک قفل میشه... حذف که نمیشه.. بعدا بیاین چک کنین لینک تاپیک جدید رو 

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
لوبیاجان از اولم من واسه جنسیت نیومدم توی این تاپیک... هرچی هم یاد گرفتم از لطف شما و دوستان بود.. ...

قاصدک جان ایشاللا گل دسرت رو سالم بغل کنی

اجازه میدی ادرس تاپیک شما رو بزارم و گروه رو قفل کنم؟

شما از قدیمی هایی هستی کا میشناسم. خداقل بچه ها همو گم نکنن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7038250/مامانای-باردار-یه-سوال-دارم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2456
برام ثابت شد خیلی ها تو لباس بره میان، عزیزم قربونت برم از دهنشون نمیافته. بعدا که نتیجه نمیگیرن میگ ...

لوبیا جوووونم من ازت تشکرم کردم دوماه پیش با روشایی ک گفتی و شب اقدامم همونی ک میخواستم شد..ازت تشکرم کردم مررسی نفسسس..

2714
قاصدک جان ایشاللا گل دسرت رو سالم بغل کنی اجازه میدی ادرس تاپیک شما رو بزارم و گروه رو قفل کنم؟ ...

ممنونم💕

من مشکلی ندارم... هرچی خودتون صلاح میدونید

یعنی واقعا شماها براتون مهم نیست این تاپیک تعطیل بشه وهمه از هم جدا بشیم واز همه بدتر مرضیه جون ولمون کنه....من که حالم بده...خونه ی امیدم بعد خدا اینجا بود.....خدا بگم چیکار کنه اونایی که رفتن به لوبیا جون اون حرفا رو زدن وآتیش زدن به این تاپیک پربار رفت  

سلام لوبیا جان من از فروردین ماه اینجام.......خیلی تاپیک خوبی هست خدا خیرت بده.... من عادت کزده بودم ب اینجا ب دوستان...حالا اگر تصمیمتو گرفتی حرفی نیست ولی ادم باید محکم باشه حتی دکتر هم رژیم میده دست خداست ینی نشد میرن مطبش داد و هوار اونم میبنده مطبشو؟...انشالله خوشبخت و دل شاد باشی دوست داریم دوست دار تو اشکدو

خدایا خیلـــــی خسته ام....بغلــــم کن...😔

کوووووو

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2706