2737
2734
عنوان

دوستانی ک اممسال مامایی یا پرستاری قبول شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 28 پست
دستت طلا😍راستی چطوری ریاضی وفیزیک خوندی واقعا عالی زدی ...؟من مشکلم این دوتاست!😔

برای ریاضی هم باید بگم دبیرم خوب بود

ولی در کل اعتماد ب نفس داشته باش و اون درسی رو ک باهاش مشکل داری تست زدنش رو شروع کن تا کم کم توش قوی بشه

این آدم دیگه تغییر کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش عزیزم من برای فیزیک از کتاب میکرو گاج استفاده کردم و واقعا موثر بود من هم مشکل داشتم با فیزیک ...

حتماخودت هم پایه ات خوبه وگرنه فکرنکنم اینقدراحت بشه فیزیک و ریاضی رو بالای ۳۰ و۴۰ درصد زد🤔

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗
خوب شدی عزیزم واقعا احسنت هم بچه داری وخونه دار و کنکورافرین راستی من خیلی ریاضی و فیزیک مشکل دارم ن ...

هیچی رو حذف نکن تا کنکور وقت زیاد مونده سعی کن تا جایی که میتونی حذف نکنی و بخونی رمز موفقیتت تو این درسا فقط تست و تست و تست ببین سه بار گفتم خیلی مهمه که تست زیاد کار کنی تا به تسلط برسی 

😍 دانشجوی پرستاری💉💊😍...اتفاقات خوبم تا افتادن، شکستن...😔😔
2728
برای ریاضی هم باید بگم دبیرم خوب بود ولی در کل اعتماد ب نفس داشته باش و اون درسی رو ک باهاش مشکل دا ...

اخه هرفصل از ریاضی و فیزیک میدونی چندنوع تیپ داره چطوری یاد بگیرم اینهمه فرمول رو😖😓😭

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗
هیچی رو حذف نکن تا کنکور وقت زیاد مونده سعی کن تا جایی که میتونی حذف نکنی و بخونی رمز موفقیتت تو این ...

مرسی عزیزم..راستی شما سختت نبود با وجودبچه و همسر درس خوندن برات..؟روزی چندساعت میخوندی؟

عزیزم بعنوان ی تجربه برو پرستاری بهتره تا مامایی💙

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2738
مرسی عزیزم..راستی شما سختت نبود با وجودبچه و همسر درس خوندن برات..؟روزی چندساعت میخوندی؟

سخت بود ولی چون انگیزم زیاد بود و از تست زدن و درس خوندن لذت میبردم تونستم بخونم...روزی مفید ۵ یا ۶ ساعت...بیشتر تست میزدم...سه ماه آخر فقط تست یعنی با تست مباحث رو مرور میکردم...

سخت بود ولی چون انگیزم زیاد بود و از تست زدن و درس خوندن لذت میبردم تونستم بخونم...روزی مفید ۵ یا ۶ ...

خیلی خوبه افرین همسرتون باید بهتون افتخارکن و بچه هاتون🌹🌹

سلام بچه ها به نظرتون کسی که تا الان هیچی نخونده صفره صفره میتونه کنکور رتبه خوب بیاره و ته تهش علوم آزمایشگاهی قبول شده با روزی ۹ ساعت

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
سلام بچه ها به نظرتون کسی که تا الان هیچی نخونده صفره صفره میتونه کنکور رتبه خوب بیاره و ته تهش علوم ...

آره من به طور جدی از اسفند شروع کردم با توجه به اینکه کنکور ۳۱ مرداد بود دقیقا ۶ ماه خوندم اونم تازه روزی مفید ۵ یا ۶ ساعت...

آره من به طور جدی از اسفند شروع کردم با توجه به اینکه کنکور ۳۱ مرداد بود دقیقا ۶ ماه خوندم اونم تازه ...

نابغه بودی

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

خدا به همه کمک کنه به منم کمک کنه مثل آدم درس بخونم