2703
2553
عنوان

کیا خودشون باسواد وتحصیلکردن ولی شوهرشون بازاری واهل درس نیستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 54 پست
قربونت🧡🧡١٠ ساله ازدواج كرديم يه دختر ٤ سالع دارم

پس از ازدواجتون خیلی گذشته. یکم خیالم راحت شد اوایل ازدواج بودی دوراز جون میگفتم ب طلاق میکشه کارتون.خیلی صبوری بخدا!!!

جالبه تو دوستی نفهمیدی تحصیلاتش به فرهنگش نمیخوره.چون ادم بایکی برخورد داشته باشه سریع مفهمه تحصیلات دانشگاهی داره یانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چه شرایط سختی داری از طرفی شوهرتم بیماره با اعتماد به نفس کاذب ، ویژگی خوب هم حتما داره روی هم ...

گلي ويژگي خوب متاسفانه نداره😞😞😞😞ميدونم باورش خيلي سخته برات!!!مثلا يه ويژگي مثلا خوبش اينه ك زياد خسيس نيس!!!واسه خونه ارزاق ميخره با اينكه ٢ ساله بيكاره!!البته پول داره بي پول نيس!ولي واقعا هرچي فك ميكنم ك يه ويژگي خوب پيدا كنم برات بگم نداره واقعا!!!!و اينكه بشدت بددهنه و تمام عشقش فقط خونوادشه!پدرو مادرو ٦تا داداشاشو زنداداشو بچه هاي داداشش!! 

همين!

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
2720
پس از ازدواجتون خیلی گذشته. یکم خیالم راحت شد اوایل ازدواج بودی دوراز جون میگفتم ب طلاق میکشه کارتون ...

كوشا جان ميدوني من دانشجوي دانشگاه تهران بودم تمام پسرايي ك درخواشت دوستي يا ازدواج ميدادن يا از همون بچه هاي دانشگاه تهران بودن يا از بچه هاي دانشگاهاي ديگه بودن ك ميومدن دانشگاه تهران خالا يا توي كتابخونه مركزي آشنا ميشديم يا ميومدن منابع ارشد يا دكترا ميگرفتن ازون طريق آشنا ميشديم واسه همين عادت داشتم ك تحصيلكرده ها بيان سمتم!!!بخاطر همين اصلا يك هزارم درصد هم فكرشو نميكردم اين بيسواد باشه!!!!!هنوزم به خونوادم نگفتم اين بيسواده!

پس از ازدواجتون خیلی گذشته. یکم خیالم راحت شد اوایل ازدواج بودی دوراز جون میگفتم ب طلاق میکشه کارتون ...

بخدا اونروز يه خانومه توي كوچمون منو ديد همصحبت شديم شوهرش جانشين فرمانده نيروي انتظامي بود ازم شغل شوهرمو پرسيد گفتم ٢ ساله بيكاره بقران هي صورتشو چنگ مينداخت ميگف خدا مرگم بده يني ٢ ساله داري توي خونه تحملشو ميكني؟!تو چه آدم خوبي هستي تو فرشته اي!ميگف من شوهرم روزي ٢ ساعت شايد خونه باشه اونم ميندازمش بيرون ميگم برو شغل دوم پيدا كن!!فك كن شوهرش جانشين فرمانده نيروي انتظامي بود!ازينا ك همش مامور دم درشونه و اوامر خانومو اجرا ميكنه!خانومه هم پرسيدم سيكل بود تحصيلاتش!

كوشا جان ميدوني من دانشجوي دانشگاه تهران بودم تمام پسرايي ك درخواشت دوستي يا ازدواج ميدادن يا از همو ...

منظورم به لحاظ معاشرت بود طرفتو بشناسی.مسلما نوع معاشرت یه دیپلم بادکتری خیلی فرق میکنه.

بهرحال شاید قسمتت اینطور بوده.

خوب کردی نگفتی وقتی نفعی واست نداره بگی چی طفلکا فقط غصه میخورن.

بخدا اونروز يه خانومه توي كوچمون منو ديد همصحبت شديم شوهرش جانشين فرمانده نيروي انتظامي بود ازم شغل ...

اونجور که میگی خداروشکر خیلی صبوری واین واقعا ستودنیه.بعضی دخترا تو ازدواج خیلی شانس دارن تو اقوام مام زیادن.

ازدواج باادم ناشناس سخته واقعا.من چون باهمسرم دانشگاه اشنا شدم وبه ازدواج ختم شد مسائلی تو خونوادشون بوده که الان ۷ساله عروسشونم باور میکنی۲ماه پیش شنیدم تا یه هفته اعصابم خرد بود.حتی تو تحقیقات کلی تعریف کردن از خانوادشون ولی این مسائلو هیچگی نگف.هنوزم به همسرم نگفتم

2714
اونجور که میگی خداروشکر خیلی صبوری واین واقعا ستودنیه.بعضی دخترا تو ازدواج خیلی شانس دارن تو اقوام م ...

نه بابا مردم بيچاره از كجا ميخان بدونن ك اينا توي خونشون واقعا چجور آدمايين؟!!!! مردم ظاهرو ميبينن توي تحقيقات ميگن فلاني آدم خوبيه خونوادش خوبه!!!! تازه بد هم باشن مردم ميگن نه خوبن!!

نه بابا مردم بيچاره از كجا ميخان بدونن ك اينا توي خونشون واقعا چجور آدمايين؟!!!! مردم ظاهرو ميبينن ت ...

از قدیم محلشونن مطمئنم میدونستن ولی نگفتن یا لازم ندونستن ولی بعدش که شنیدم حس مغلوبی بهم دست داد.یه تاپیکم زدم دراین مورد