2410
2553
عنوان

لطفا حمله نکنید بهم شما ک خبر ندارید چ قد دلمو شکوندن

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اتفاقا این موقع ها باید بی خیال و بدون عکس العمل باشی بیشتر طرف میسوزه

اره همون بهتر ک اخرش تشکر نوشتم اینطوری میگی سنگینم جواب دادم ب خیالش نبود 

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
آها اینو بنویس من چه سبزم امروز و چه اندازه تنم هشیار است😍 یا مثلا  هشدار که آرامش مارا نخ ...

این اولیه خوبه 

مرسی

2714
ن اخه فکر میکنه چ ...وهبه منظورم اینه ک شادی و خوشحالی چیزی بزارم 

ن اتفاقا اونو بزاری خیلی خوبه 

فک میکنه فراموشش کردی خوبه

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡

من جای تو بودم نه بلاک میکردم نه عکس خاصی میذاشتم ولی هررررگز سین نمکیردمش دیگه به همین راحتی. اینکارو کردم خودم جوابه حسابی

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
من جای تو بودم نه بلاک میکردم نه عکس خاصی میذاشتم ولی هررررگز سین نمکیردمش دیگه به همین راحتی. اینکا ...

فکر نکنم اون دیگ بم پیام بده ک سینش کنم