2737
2734
کی بود؟

تایمشو یادم نیست😐

فک کنم ساعت ۷غروب 

ولی همشون بودن🤣😂یک دقیقه دیر رسیدم نمیدونم چه سوتیی دادن ک یهو همشون زدن زیرخنده بعدشم هی معذرت خواهی میکردن😂بعد کینو گفت ی لحظه بعد لایو و قطع کرد کلا

دوباره دوسه دیقه بعدش اومدن همشون وای دنسشوننننن😟😟😟س سکی بود خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم حالا که جمع کیپاپرا و کیدرامرا جمعه بگین ببینم افسانه روباه نه دم رو دنبال میکنید؟😉

و یه سوال سریال دریای آبی خوبه ببینم؟ غمگینه؟

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
2731
افسانه دریای آبی حرف نداره نه کمدی عاشقانس

مرسی😘

روباه نه دم رو دنبال میکنی؟ خییییلللیییی عالیه

یه فیلم کره ای که غمگین باشه معرفی میکنی؟ به جز گوبلین و عاشقان ماه؟!

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
مرسی😘 روباه نه دم رو دنبال میکنی؟ خییییلللیییی عالیه یه فیلم کره ای که غمگین باشه معرفی میکنی؟ به ...

نه ندیمش ولی میخوام ببینم خواهش میکنم  غمگین ملکه کی خیلی غمگینه آخرین ماموریت فرشته عشق هم غمگین و خیلی قشنگه

تایمشو یادم نیست😐 فک کنم ساعت ۷غروب  ولی همشون بودن🤣😂یک دقیقه دیر رسیدم نمیدونم چه سوتیی د ...

😭😭😭 چرا نرسیدم

آرزوهاتو فالو کن❤🙃 مطمئن باش یه روزی بک میدن❤🙂
2738
نه ندیمش ولی میخوام ببینم خواهش میکنم   غمگین ملکه کی خیلی غمگینه آخرین ماموریت فرشته عشق هم غ ...

میسی❤

چه مسخره کره یی هام اینجوری ایرانی هارو میشناسن؟ آخه دیدم دو نفر داشتن همدیگرو میکشتن سر اینکه ما ...

نه بابا کره ای ها واسه ایران نم ی ر ی ن ن 😂😂😂😂😂😂

و البته ما هم براشون نر ی د ی م 😂😂😂😂

من آهنگ باشه کوفت باشه گوش میدم 😬😬

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...
آره من روباه نه دم رو میبینم عالیه دریای آبی هم  شاده و غمگین نیست

میسی خوشگلم.یه فیلم غنگین خوب معرفی میکنی؟ کره ای باشه