2733
2734
عنوان

عاشق تمزیکاریم.😍.. کیا تمیز کاری خونه رو دوس دارم دارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1081 بازدید | 29 پست
منو شوهوم جفتمون خونه تميز نباشه نميتونيم ارامش داشته باشيم شوهرم ك ذاتا ادم مرتبيه..

خوش به حالت بر عکس من! شوهرم فقط بریز بپاش داره متاسفم برا مادرش با این تربیت کردنش 

خوش به حالت بر عکس من! شوهرم فقط بریز بپاش داره متاسفم برا مادرش با این تربیت کردنش  

اتفاقا اينم بگم😂مادرشوهرم وسواس داره يكم  زيادي شديده

بره همين بچه هاشم مرتبن همشون

پدرشوهوم خودش ميبره زودي بشقابشو ميشوره باورت ميشه

خيلي تميزن😐

اتفاقا سخته

از توهم همين انتظارو دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون بچه نداری اگه داشتی از خودت و خونت حالت بهم میخورد منم تا ۳ سال پیش مث تو بودم

نه عزیزم من بچم 21 ماهشه و فوق العاده شیطون ولی خونم همیششششه برق میزنه.همیشه تمیزه

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
2731
همسر منم متاسفانه بيشتر سركاره تا خونه وقت نميكنه كمك كنه خودم نميذارم كارا جمع بشه روهم ...

اخه من نوزادم دارم دو س ماه اول ک میگفت هیچ کاری نکن فقط ب بچه برس تا لباس های بچرو هم می اومد میشست شبا هم بچرو نگه میداشت میخوابیدم خدا خیرش بده ی تیکه جواهره 😌😌😘

حتما خونه قشنگ و وسایل شیک به  همراه امید به زندگی داری😀

اوهوم من وسایلم خوبه اما مستاجریم اصلا دست ولم به کار نمیره  بچه ها دعا کنید منم صابخونه شم 

به نام خداوند رنگین کمان 🌈
2738
اتفاقا اينم بگم😂مادرشوهرم وسواس داره يكم  زيادي شديده بره همين بچه هاشم مرتبن همشون پدرشوهوم ...

خوش به حالت افرین به مادرشوهر و پدرشوهرت 

مادرشوهر من تمیزه اما کلفت 5 نفر خودشا کرده بود پدر شوهر و شوهر من بی نهایت ریخت و پاش دارن باز بقیه یه ذره کمک میکنن!!

به شوهرم بگم سر مبلا بگیر بزاریم اونطرف تا چند روز غر میزنه سلامتیم مهمه و ... اخرم جابه جا نمیکنه کار خونه که هیچ منم حساس رو تمیزی میگه عین کلفتا هی کار میکنی!!! 

حتما خونه قشنگ و وسایل شیک به  همراه امید به زندگی داری😀

وسایلم قشنگه اما فعلا خونمون اجاره ایه

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
خوش به حالت افرین به مادرشوهر و پدرشوهرت  مادرشوهر من تمیزه اما کلفت 5 نفر خودشا کرده بود پدر ...

اشتباهش همينه

يكار كرده مرداي خونش فك كنن فقط بايد بخورن و بخوابن!!بگو سلامتيه تو فقط مهمه؟؟حداقل يادش بده لباساشو بذاره تو كمد!!يا كار اضافه درست نكنه

هيچكس سلامتيشو با انجلم دادن كاراش از دست نميده

اينم بگم شوهرم تو خونه كمكم نميكنه هيچوقت

ولي ريخت و پاشيم نداره اصلا..

سلام عزیزم گزارش زنا اومدن تاپیکم لطفا پستت رو پاک کن تا تاپیک م رو حذف کنم تا تعلیق نشدم 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
2706