2737
2739
عنوان

حس شیشمیا میشه بگید کی کرونا میگه😪

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم کاربریت« دلوین» رو میخوای برا پسرت؟😍

من خیلی دختر دوس دارم دلوین هم دوس دارم اسم دخترم باشه البته که هیچ فرقی نداره جنسیتش چی باشه فقط دوس دارم زود بیاد تو دلم 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔
2731
7😐

عزیزم میگی حست میگ من کی ازدواج میکنم؟مشخصات و تفاوت سنیمونو میگی

خدایِ قشنگم عاشقتم💜.الهی هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم الهی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن❤
اسم کاربریت« دلوین» رو میخوای برا پسرت؟😍

عزیزم میگی حست میگ من کی ازدواج میکنم؟مشخصات و تفاوت سنیمونو میگی

خدایِ قشنگم عاشقتم💜.الهی هممون خوشبخت و عاقبت بخیر بشیم الهی آمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن❤
ببخش عزیزم سرم خیلی درد میکنه 

خواهشا منم بگو دیگه تو تک تک  صفحه هاپرسیدم همرو گفتی جز من

2738
اره قدت هم صدوشصتو خورده ای میاد ب ذهنم😐

حدود ۱۶۰

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵