2733
2734
عنوان

دوست دختر داداشم پیام داده 🥵 چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2577 بازدید | 98 پست
برن با هم نقاشی بکشن😁

آها 

من نصیحت هام و ریختم تو امضا هام 😂

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
من خانواده خودم بهشتن اما خانواده شوهرم روانین بابا خونواده شوهرمنم عاشق پسرن نیس پادشان میخان تاجو ...

آره😆

یا مال و اموال زیاد دارن نیفته دست پسر مردم(داماد)

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها  من نصیحت هام و ریختم تو امضا هام 😂

عالیه و کاربردی 👍😁

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
آره😆 یا مال و اموال زیاد دارن نیفته دست پسر مردم(داماد)

خداروشکر مال و اموالم ندارن همینم ک دارن دلشون نمیاد بخورن همشون از ما وضعشون بهتره بخدا پول هستا اما گوشت  ومیوه وبرنج نمیخرن بخورن فقط ذخیره میکنن بعد ب ما میگن شما چرا  میخرین گفتم ن باید بمیریم اخه شوهرم حقوق3وخرده ای یه دوقلوم داریم

2731
خداروشکر مال و امالم ندارن همینم ک دارن دلشون نمیاد بخورن همشون از ما وضعشون بهتره بخدا پول هستا اما ...

عه دو قلو دوست😍

آره خدایی خرج یه بچم زیاده الان چه برسه دوتا!

مستقیم نگفتم، به مامانم گفتم اون باهاش حرف زده... که چند وقت دیگه شاغل شدی واست بد میشه و... حرفش ...

خوب میشه؟؟؟ اتفاقا اصلا نباید ادما رو تغیر بدی چقد بچه س. حتما بگو بره مشاوره

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....
خوب میشه؟؟؟ اتفاقا اصلا نباید ادما رو تغیر بدی چقد بچه س. حتما بگو بره مشاوره

مردا همشون بچن... بزرگم نمیشن 😐

چی میشد من ی مامان مثل مامانه این دختره داشتم؟     @twinkelgirl    

نیوشا۰😢

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2738
نیوشا۰😢

ها 

چته؟

چیزی شده؟😐

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯