2410
2553
عنوان

خونریزی به دلیل لانه گزینی جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 80028 بازدید | 41 پست
من یازده روزه دل درد پریودی و کمر درد شدید داره دو ماه هست اقدام کردم ماه اول ناموفق شدم الان بعد ١١ روز رو دستمالم لک قهوه ای از دیشب دیدم خیییلیییی کم این چیه الان نمیدونم باردارم یا نه ٣١ روز از روز اولین روز اخرین پریودم گذشته و نشدم هنوز امکان دارم پری نشدم از قرص متفورمین باشه ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

Read and simply understood.It just doesnt say whether the so-called spotting lasts for say five days or it's a simple short drop of dark or light blood and that's it.!

دخترم، تو بهترین هدیه خدایی. تو شوق زندگی بهم دادی. تو روزایی که منتظر معجزه بودم، خدا تو رو تو دامنم گذاشت تا با هم شکرش کنیم. دخترم، من و بابایی برای اومدنت ، نگاهات، حرف زدنت، پا گرفتنت، فارغ التحصیل شدنت، و حتی عروس و مامان شدنت لحظه شماری میکنیم.

سلام من امروز صبح لکه های قهوه ای تیره دیدم بعد ظهرش به لکه های قرمز رنگ تبدیل شد و هنوز پنج روزب پریدیم مونده یعنی احتمال داره باردار باشم وااای خدایا من نمیخام باردار بشم کمکم کنید
2456
شماها همه دعا میکنید باردار بشید ولی من برعکسم من سه روز خواب ندا م ک انقدر حالم بده ک نکنه من باردار باشم آخه من تازه دو ماهه عروسی کردم هنوز دانشگاه میرم درسم هنوز تموم نشده خوابگاهیم من نباید باردار بشم خدایااا
شماها همه دعا میکنید باردار بشید ولی من برعکسم من سه روز خواب ندا م ک انقدر حالم بده ک نکنه من باردار باشم آخه من تازه دو ماهه عروسی کردم هنوز دانشگاه میرم درسم هنوز تموم نشده خوابگاهیم من نباید باردار بشم خدایااا
2714