2737
2734
به عنوان مثال  مثلا همسر من فوق العاده سر به زیره این یه خصوصیت بارزش هست که همه بدون حرف پس و ...

اصلن هیچکدوم از حرفاتون رو نخوندم و کسی ک از ی حکومت دیکتاتوری مستبد و قاتل جوونا دفاع میکنه دوس ندارم هم کلام شم 

اصلن حرفاتون رو قبول ندارم و نظر شما ب خودتون مربوطه لطفا عقایدتون رو تحمیل نکنید من هیچ چیز این حکو ...

منم  واقعا میگم که نمیشه روی حرفای شما هیچ حسابی باز کرد وقتی میگید هیچ چیز این حکومتو قبول ندارید چون به ندرت پیش میاد یه حکومت کاملا مقبول نباشه 

در ضمن گاهی تحمیل کردن از ارزش میاد و خوبه 

گاهی هم از بی ارزشی نشات میگیره و نتیجش فاجعه میشه 

و اینکه اگر نظر هر کی به خودش مربوطه شامل شما هم میشه

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلن هیچکدوم از حرفاتون رو نخوندم و کسی ک از ی حکومت دیکتاتوری مستبد و قاتل جوونا دفاع میکنه دوس ندا ...

واقعا واقعا واقعا متن منو نخون شما چون اصلا دوست ندارم آدم سطحی بین و کوته فکر حرفامو بخونه یه جورایی منزجر کنندست 

دیسکو و پارتی 

نبودنه حجاب

سگ بازی

عرق و مشروب خوری 

فحشا 

و خوشگذرونیای بی بندوبارانه هدف اکثر رضا بازهایبه که با خوندن دوتا کلمه و تموم نکردن یه جمله فکر میکنن طرف انقلابی یا خشکه مذهبه شک نکنید. 

همینجوری که شروع کردید و تفکرتون شکل گرفته رو ادامه بدید حتما میتونید تا سال دیگه حکومت رو تغییر بدید رهی که 42 ساله به سرانجامی نرسیده شما یک ساله برید😂

اگر این متنو تا آخر خوندی بدون میتونی یک سالو کنی شیش ماه 😂

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 
واقعا واقعا واقعا متن منو نخون شما چون اصلا دوست ندارم آدم سطحی بین و کوته فکر حرفامو بخونه یه جورای ...

اره تو انقلابی و خشک مقدسی تو و امثال تو این. همه میدونن دیگ نیاز ب اثبات نیس

2731