2733
2734
عنوان

قهر دوستم با من سر خواستگار !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا اون دوستم که مجره خیلی حرفای خوبی زد نمی‌دونم اون یکی چرا اینجوری کرد

شات بده واقعا نمیشه قضاوت کرد شاید تو متوجه نشدی باعث ناراحتیش شدی تا توی موقعیت قرار نگیری نمیتونی قضادت کنی از دوست مجردت بپرس ببینم حق داشته چرا ناراحته و اینا

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2728
بعد دوباره پرسیدم بچه ها حالا به طور جمع بندی و حرف آخر من چیکار کنم ؟؟؟؟؟ دوست متاهلم یهو برگشت گفت ...

خود درگیری داشته

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش
2738

عزیزم میدونم دیر جواب میدم ولی خوب شد که قهر کرد رفت والا بوخودا

منم دوستم که خیلی باهم خوب بودیم سر اینکه من خواستگار داشتم، همش حرفای چرت و پرت میزد که من به خواستگارم بله نگم، قبلا همین دوستم اصلا منو نمیپسندید ولی خواستگار که اومد، همش بهم میگفت تو خیلی سرتر از اونی خر نشی، همش میخواست ما باهم ازدواج نکنیم ایراد ظاهری میگرفت از خواستگارم، قیافه شو مسخره میکرد الان خوشحالم که به حرفاش گوش ندادم چون شوهرم بهترین گزینه واسه من بود، من بهش گفتم دخالت نکنه اونم کلا همه جا بلاکم کرد الانم خیلی اعصابم راحتتره والا

عزیزم میدونم دیر جواب میدم ولی خوب شد که قهر کرد رفت والا بوخودا منم دوستم که خیلی باهم خوب بودیم س ...

نمی‌دونم بعضیا چرا اینجوریه ما همیشه براشون خوب می‌خوایم ولی اونا برای ما اینجوری میکنن