2733
2734
عنوان

نتایج سراسری😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1567 بازدید | 127 پست
استارتر عزیز مبارکت باشه منم میخواستم معلم بشم ولی سال کنکور من تربیت معلم نیرو نگرفت،الان ارشد عرب ...

عزیزدلمی

انشاالله که موفق باشی

غصه ی هیچیو نخور،مطمئن باش یه روز و جایی رو خدا برات در نظر گرفته ک بری تو دل موفقیت

بهترینا برات😍❤

👊Mind Your Own Business

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی سهمیه انقد تاثیرداره؟

سهمیه منطقه بله تاثیر گذاره..اون رتبه ای ک برا انتخاب رشته ملاکه رتبه با سهمیس ولی برا فرهنگیان رتبه شرط نیس..ملاک ترازه ک باید بالای ۶۵۰۰ باشه

👊Mind Your Own Business
2731
درسته عزیزم روزی چن ساعت میخوندی؟ ازمونم شرکت میکردی؟

روزایی ک میرفتم مدرسه بیشتر از ۵ ساعت نمیتونستم بخونم ولی روزای تعطیل ۸ ساعت..تو ایام عید به ده هم رسید

آزمون گزینه دو شرکت میکردم

👊Mind Your Own Business
روزایی ک میرفتم مدرسه بیشتر از ۵ ساعت نمیتونستم بخونم ولی روزای تعطیل ۸ ساعت..تو ایام عید به ده هم ر ...

اها خیلی هم خوب

کنکور امسال چطوربود سخت بود یا راحت؟

من از علوم فنون وعروض وقرابت معنایی ها متنفرم چیکار کنم بنظرتون؟

اها خیلی هم خوب کنکور امسال چطوربود سخت بود یا راحت؟ من از علوم فنون وعروض وقرابت معنایی ها متنفرم ...

کنکور امسال نسبت ب ۹۸ سخت بود..مخصوصا ادبیات عمومی و جامعه شناسیش

برا عروض زیاد وقت نذار..اگه میتونی با شنیدن،وزنشونو بدست بیاری ک عالیه ولی اینکه سر جلسه کنکور بخوای تقطیع هجایی کنی وقتت هدر میره ک اونم معلوم نیس آخرش وزنش در بیاد یا نه چون اکثرا نکته دارن..نهایتا سه چهارتا عروض میاد..اگه قسمتای حفظی علوم و فنونو بتونی برا خودت ب صورت خلاصه بنویسی عالیه..همون حفظیاشو بزن..اگه وقت اضافه اوردی در نهایت بیا تستای عروضو تقطیع کن

برا قرابت معنایی هم کتاب تناسب مفهومی و قرابت معنایی هامون سبطی خیلی بهم کمک کرد،هم ب زبان ساده توضیح داده هم تست داره

قرابت معنایی نشر الگو عبدالمحمدی هم خوبه

👊Mind Your Own Business
2738