2726
عنوان

فازش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میدونم ولی زیر بار نمیرفت مغرور 

عین بچه ها میخاسته بحرفه 😂

حالا دلیل کات چیه 😐

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
میخاد باشی ولی با پیشنهاد تو نه با گفتنه اون از من به تو نصیحت از رابطه ای که میدونی توش عشقه دست ...

وقتی از نبودنم میگم جواب نمیده میزاره میره تا چن روز پیداش نمیشه 

گفتم میخان شوهرم بدن گفت نمیخام بشنوم قهر کرد تا فردا هرچی زنگ و پیام میدادم دیگ جواب نمیداد

اخه پسرا با این حرف نابود میشن 

اگه دوستش داری و میدونی واقعا جدیهه و بعد ازدواج از این حرفا نزن که ته دلش خاالی شه 

اگه غیر از اینه که بیخیال با اونی که میدونی ازدواج کن 

چون منکه نمیدونم رو هوس باهاته یا نه

ولی اگه یه نفر تو چهل، پنجاه سالگی ازم بپرسه سال‌های جوونی خودتو چطوری گذروندی به احتمال زیاد بغض میکنم..🥺
اخه پسرا با این حرف نابود میشن  اگه دوستش داری و میدونی واقعا جدیهه و بعد ازدواج از این حرفا ن ...

روز اول به قصد ازدواج اشنا شدیم اما حالا مریضه سیروز کبد داره نمیدونم اصن حالش خوب میشه یا ن

روز اول به قصد ازدواج اشنا شدیم اما حالا مریضه سیروز کبد داره نمیدونم اصن حالش خوب میشه یا ن

اوخی چجوریه این مریضی 

گناه داره خب  

خوب میشع 

چه بی رحمی

کبدش کم کم از بین میره بی اشتها لاغری سرگیجه  سرکارم نمیره

وای خدا چقدرر بد 😔