2737
2734
عنوان

عمل کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 27 پست

من خیلی خیلی ورم داشت داشت خوب میشد ۶ا دوباره یه دوسه روزه ورم کرده من سربالاست خیلی دوس ندارم کاش بیاد یکم پایین تر

روزگار چه زم اخوی چه زم اجوری استاره بخت مونه بردی به کوری  🖤💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی نگران نباشم درست میشه؟ من سرشم بالا نیس یعنی خودم نخواستم زیاد سربالا باشه ولی الان نگاش میکنم ...

بهترین کار کردی منم پارسال دقیقا عمل طبیعی کردم الان بعد یسال میگم عجب کارخوبی کردم

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

چه جرعتی دارین بخدا 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2731
چه جرعتی دارین بخدا 

بخدا به غلط کردن افتادم اخه بینی خودمم زیاد بد نبود الان هی با خودم میگم اگه خوب نشه چ کارش کنم...

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …

نامتقارن بودنشون درست میشه.مهم نوکشه

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
از کرونا نمیترسید میرید بیمارستان اینا؟

قبلش تست کرونا گرفتن ازمون و اینکه من بیمارستان عمل نکردم 

کلینیک محدود بود 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
2738
بخدا به غلط کردن افتادم اخه بینی خودمم زیاد بد نبود الان هی با خودم میگم اگه خوب نشه چ کارش کنم...

آدم تا مجبور نشه و حیاتی نباشه نباید اصلااااا خودش رو ببره زیر تیغ جراحی 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

الان برای قضاوت و اظهار نظر در رابطه با فرم و حجم بينى زوده حداقل به ٩ ماه تا ١ سال زمان نياز دارى تا بتونى در اين مورد نظر بدى ...

البته هر بينى شرايط خاص خودش رو داره و ممكنه ورم بينى شما خيلى زودتر از اونچه كه فكرش رو ميكنيد از بين بره و يا عكس اين قضيه اتفاق بيوفته .

اما اگر غضروف بينى تون ضعيف نيست ، شب ها قبل از خواب روى بينى تون چسب بندازيد ، خيلى در بهبود و كاهش ورم كمك مى كنه و اينكه اصلا ، اصلا و به هيچ وجه به بشقاب غذاتون نمك اضافه نكنيد .

مطمئن باشيد بعد ٩-١٠ ماه خيلى بهتر از شرايط فعلى خواهد شد .