2737
2739
عنوان

کیا رو توی نی نی سایت میشناسین؟دوستین؟وازشون انرژی مثبت میگیرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 148 پست
فدات عزیز دلم کاری نکردم که وظیفه ام بوده  منم دوستت دارم و از اول آشناییمون تورو به خودم خیلی ...

فدات بشم مهربونم دقیقا منم همین حسو به تو دارم ، ان شالله تو هم تو زندگیتت هییییچ نارحتی نبینی ، دخترای نازتو از طرف من ببوس 😍😍😍😍

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
سلام گلم.. 🌸خوبی؟ الان منو تک‌ کردی واسه انرژی مثبتم... .. یا انرژی مثبتا  را تک ...

سلام فداتشم 

چون انرژی مثبت منی

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه محدثه تویی😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤ امضاتو خوندم متوجه شدم خوبی عشقم چه خبراااا

اری

مرسی

جووووون

سلامتیت

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
عشق منی 😍😍😍😍😍😍😍😍

🌹😍🌹❤🌹😍🌹😘فدات بشم ❤😘😍😘🌹🌹🌹

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2731
سلام فداتشم  چون انرژی مثبت منی

عزیزمی 🥰🥰🥰

بوس به کله ات...😘

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@نیکاگلمن     @قله     @وای مهسا کاربریت دام نمیاد☹☹ @م،ش،ه،د   &nb ...

مرسی 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘منم وقتی تورو میبینم انژی مثبت میگیرم 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

@نگار۱۳۸۲

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
@لیوان_در_گونی_برنج       @م،ش،ه،د       ...

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ...

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2738
@دخیباکلاس     @بامدادخمار     @اوپرا     @نیییییییکی   ...

قربونت عزیزم 😘❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
🌹😍🌹❤🌹😍🌹😘فدات بشم ❤😘😍😘🌹🌹🌹

نشی گلی عزیزززم😍😍😘

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
@لیوان_در_گونی_برنج       @م،ش،ه،د       ...

سلام عزیزم  خییییلی ممنونم مرسی لطف داری 

تولد شماهم مبارک هرچند باتاخیر 

امیدوارم سلامت و شاد باشی دوست خوبم

♡چی داری که نفساتم اخه یجورایی درمونه♡
سلام عزیزم  خییییلی ممنونم مرسی لطف داری  تولد شماهم مبارک هرچند باتاخیر  امیدوارم ...

😍🌹❤قربونت آخه توی یه تاپیکی زده بودن متولد هفت آبان بعد من دیدمش اسم کاربریتم که دیگه نگو به به😁😍خخخ🌹❤منم از خدا برات بهترینا رو میخوام آرامش و خوشبختی و سلامتییی😍شادیی  روزی فراوون

@نازبانو_و     @اعتصامی     @پپرونی۱۲۳۴     @نیکی0   &n ...

عزیزمی ک تو😍

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!