2726
عنوان

من مهر سال98خواب خیلییی عجیبی دیدم ک تعبیر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی دیدی

دقیقا یادم نیست یکی بهم گفت نمیتونی چهرشو ببینی من نگاه کردم دیدم دراز کشیده چهرش نورانیه و سفید که معلوم نیست بعد داشتم با خودم میگفتم چرا گفت چهرشو نمیتونی ببینی که نتونم ببینم خیلی عجیب بود

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2728
به به چه نیکو چه زیبا عاشق این بانوی پاکدامنم اگر باز هم لیاقت داشتی ببینیش بگو یکنفره سلام داره برا ...

باشه عزیزم 😐😂خودمم هنوز شوکم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
شما گفتی گوسفند سربریده دیدم بعدم گفتی کرونا،ببخشید میشه بگی یعنی چی،ادم باید اول فکر کنه بعد حرف بز ...

خابم ی قسمتی برای بازگو حقیقت روز بود حالیتونه ی خا دیدن گوسفند دلیل بر گوسفندی آدمها نیس چ ربئ داره بیخیال خانوم

من نگفتم که خوابم زیبا بود  من بعدش گفتم ایران گلستان میشه منظورم حرف خوب اینها بودن حرفهای&n ...

والله حرف درآوردن چیه،خب از اول کامنتتون خوب نبود تعبیرتونم جالب نبود،بلاخره یه عده ای خانواده ها و عزیزانشون فوت کردن دوست ندارن فوت شده هاشون به گوسفند تشبیه بشن،شاید شما نیتت بد نبود ولی توضیحاتتون جالب نبود،حالا دوست داری اصرار کنی به درست بودن صحبتهات خود دانی 

لینکشو بزار بی زحمت پیدا نکردم

بچه ها دوست من وقتی یه چیزی ازم میپرسه که مدتها ازش خبری نبوده ،به فاصله چند روز ازش خبری میشه اکثرا هم خبر بد.دلیلش چیه به نظرتون؟؟انرژی بالای جذب؟؟چشم شور؟چی؟

مثلا میگه زنعموت که قطع رابطه بودین چی شد میگم هیچی خداروشکر نمیبینمش.بعد دوسه روز خبر میرسه که زنعمو میخواد رفت و امد کنه .یا مثلا میگه سگتون خوبه ؟سرحاله؟؟بعد چند روز سگمون تصادف کرد.

نظرتونو بگید 

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
والله حرف درآوردن چیه،خب از اول کامنتتون خوب نبود تعبیرتونم جالب نبود،بلاخره یه عده ای خانواده ها و ...

خاهشااا بی زحمت جو نده 

تو خودت بهتر میدونی من مظورم اونی ک شما میگی نبود بیخیال حق باشماست برین تاپیکهای دیگه اصلا هرچی دوست دارین بحرفین اینجا نه ولی