2733
2734
اوهوم  من چند تا دوست فابريك از ني ني سايت همون سال هاي اول عضويتم پيدا كردم هنوز با هم رفت &n ...

دوست خوب که واقعا در غربت نعمته انشالله کنار هم همیشه شاد باشین  

والا عزیزم نی نی سایت از زمانی که باردار شدم دوباره چک می کنم خیلی نمی شناسم 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم با ازین پتو حوله ایا یا پارچه ضخیما اسمش نمیدونم مثل خارجیا بپیچش طوریکه خیلی دست پا بزنه باز شه ولی یحس ارامش بگیره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
دوست خوب که واقعا در غربت نعمته انشالله کنار هم همیشه شاد باشین   والا عزیزم نی نی سایت از زما ...

عزيزم مرسي شما هم همينطور ❤️❤️

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
2731
خوب کردی دختر بچه ها اکثرا موقع تولد تا چند وقت لگنشون شله یا در رفتگی لگن دارن ک پزشک تو معاینات م ...

وای راست میگی

خداروشکررر من فقط همون یبار قنداقش کردم اونم مامانم کرد ک ب پنج دقیقه هم نرسید گریه میکرد دراوردم قایمش کردم مامانم هرچی گشت پیدا نکرد گفت اخه کی قنداق رو برداشته 😆

بنظرم با ازین پتو حوله ایا یا پارچه ضخیما اسمش نمیدونم مثل خارجیا بپیچش طوریکه خیلی دست پا بزنه باز ...

اینکارو میکنم پتو دورپیچ میذارم دورش 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2738