2726
عنوان

یچه ها حجاب بلاگرای اینستا زورادمو درمیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 24 پست
حالا با حجابشون کار ندارم بعضی هاشون چه زندگیای داغونی داشتن یهو یه ساله به نون ونوا رسیدن هیچ هنری ...

یکیشون ویلا خریده یکیشون تیباش شد شاسی بلند همشون ک ی دور وسایل عوض کردن الانم حتما مسابقه گذاشتن کی زودتر ایفون ۱۲ بخره 😂😂

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حق داری اخه اونجا خوب جواب بچه پرروهارو دادی، کم نیاوردی،استراحت کن فعلآ

بیا اونجا

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
یکیشون ویلا خریده یکیشون تیباش شد شاسی بلند همشون ک ی دور وسایل عوض کردن الانم حتما مسابقه گذاشتن کی ...

آیفون ۱۲ هم میخرن تا بلا نسبت یه مشت آدم احمق ازشون حمایت میکنن چرا پولدار نشن.وای وای فقط دکورای جدید خونه هاشون😷سلیقه صفر. انقدر آت وآشغال میخرن میریزن تو خونه همه سمساری درست کردن😁

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه