2726
عنوان

بچه ها میشه کمک کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 24 پست
کسی هست که پشتت باشه و باش راحت باشی؟ مادر بزرگی خاله ای چیزی

نه بابا با فامیل نمیشه حرف زد آخرش هیچ کاری ک نمیکنن فقط حرف و حدیث درست میکنن از طرفی به اونام‌بگم حقو به مامانم میدن

میخوام خودم بایه مشاور صحبت کنم یه راهی جلوم بزاره مامانم اگر بهش بگم نمیاد از طرفی هنوز به بابامم ن ...

الان مشاوره های انلاین تماس تصویری به خاطر کرونا هست

اول با مامانت صحبت کن بگو من نمیتونم حرف شمارو بپذیرم تو هم حرف منو قبول نداری بیا باهم با مشاور صحبت کنیم

یکی از اشناهای ما .مامانش سنگ مینداخت بردش مشاور . مشاور قانعش کرد دست از لجاجت برداره

مامانت راضی بشه بابات رو هم راضی میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا با فامیل نمیشه حرف زد آخرش هیچ کاری ک نمیکنن فقط حرف و حدیث درست میکنن از طرفی به اونام‌بگم ...

شده اعتصاب غذا کن کلی ازدواج کن اگه واقعا همه چیزو سنحیدی حیفه نذار بعدا خدای ناکرده حسرتش به دلت بنونه، ولی پیش مشاور هم برو حتما

الان مشاوره های انلاین تماس تصویری به خاطر کرونا هست اول با مامانت صحبت کن بگو من نمیتونم حرف شمارو ...

اول خودم برم پیش مشاور شرایطو توضیح بدم براش بعد باید مامانو ببرم که قانعش کنه

2728
شده اعتصاب غذا کن کلی ازدواج کن اگه واقعا همه چیزو سنحیدی حیفه نذار بعدا خدای ناکرده حسرتش به دلت بن ...

مامانم الان با عشقم مشکلی نداره امروز باهاش صحبت میکردم میگفت منم میدونم پسر خوبیه خدا حفظش کنه واسه خانوادش ولی شرایط ما ایجاب نمیکنه الان که تو بخوای ازدواج کنی بعدشم موردای بهترم هست آدم وقتی عاشق میشه چشمشو رو همه ی شرایطا میبنده

چجوریه شرایط عشقت؟ 

ملاک های مد نظر منو داره خانواده خوبی داره و تایید شده هستن خودشم ماشین و خونه و کار ثابت که داره سربازیشم که رفته اهل مشروب و دخانیات و اینام نیست با تحصیل منم مشکلی نداره و گفتم میخوام تا دکترا ادامه بدم و حق تحصیل و اشتغال و اینارو به عنوان شروط ضمن عقد میخوام و قبول کرده از لحاظ اعتقادیم به هم میخوریم

ملاک های مد نظر منو داره خانواده خوبی داره و تایید شده هستن خودشم ماشین و خونه و کار ثابت که داره سر ...

وای از دستش نده پس هرجوری شده مامان و راضی کن الان مشاوره های تلفنی و تصویری هم هست به خاطر کرونا