2737
2734
منم میدونم واقعیته و ممنون از دغدغه‌مندیت عزیزم❤ اما من یکی خودم پشت دستم رو داغ گذاشتم تاپیک مذهبی ...

عوضش تا بخوای تایپیک سگ پروری  و...تو خونه رو میزارن

و کسی هم کاری و اعتراضی  نداره و پشت گرمی به نی نی یار 5 عزیز رو هم دارن

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عوضش تا بخوای تایپیک سگ پروری  و...تو خونه رو میزارن و کسی هم کاری و اعتراضی  نداره و پشت ...

چی بگم😁

به قول شهید آوینی،در جمهوری اسلامی همه آزادند به جز......!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
چی بگم😁 به قول شهید آوینی،در جمهوری اسلامی همه آزادند به جز......!

😅

انگار همین طور

یکی عکس سگش رو گذاشته بود و تایپک زده بود درموردش

یکنفر هم میخواست سگ بخره تایپیک زده بود چه نژادی برا آپارتمان خوبه و...

من یک عکسی گذاشتم راجب مضرات نگهداری سگ تو خونه.

بعد یک شیرپاک خورده ای اومد دعوا و تگ نی نی یار ها کلّهم😅

بعد نی نی یار 5 اومد عکسم رو پاکید و اخطار لغو کاربری داد

خیلی تعجب کردم ،محترمانه دلیل هم خواستم ،اما جوابی دریافت نکردم 😐

آنجا بود که گفتم ...

خدا رحمتت کنه شهید آوینی.

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت
2728

سلام سروین جان 

من تمام تاپیک هام قفل کردم 

ولی اومدم اینجا ی چیزی بهت بگم . 

اینکه من اصلا نمیخوام بحث یا دعوا کنم 

هم تو و هم بقیه حق دارین کار خودم اشتباه بوده کاربری دادم دست پری .

و اینکه اگر پری تو اون تاپیک ها باهات و هم با کار بر دماغی بد صحبت کرده من معذرت میخوام 

اگر هم من باعث ناراحتی  بقیه شدم ببخشید معذرت میخام . 

گفتم بهت بگم هم تو و هم کاربر دماغی برای من عزیز هستین 

مخصوصا کاربر دماغی با تاپیک غذاش من واقعا دوست داشتم 

حالا هم اصلا ن پست و ن تاپیک میزنم . 

من واقعا بی هیچ قصدی اومدم سایت .... 

امیدوارم ی روزی رفتی مشهد یاد من بیفتی دوست خوبم . بازم حلال کن خوبی بدی دیدی .....

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم ....