2726
انشالله نی نیت دوقلو بشه منم اولش درد پریودی داشتم من روز هشتم انتقال بی بی زدم روز نهم بتا دادم مثب ...

خوشبحالتون خدا نمیدونم چرا صدای منو نمیشنوه واقعا فردا میشکنم اگر جواب ازمایشم منفی باشه 

قربونه دلت برم چقدررر سختی کشیدی😞😞😞😞بخدا امشب تا صبح برات دعا میکنم نماز صبحم فراموشت نمیکنمممم ...

فدای دل مهربونتون بشم ممنونم ازتون .فردا حتما خبر میدم .کاشکی خوش خبر باشم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالتون خدا نمیدونم چرا صدای منو نمیشنوه واقعا فردا میشکنم اگر جواب ازمایشم منفی باشه 

توکل کن از خدا بخواه هرچی صلاحته همون بشه انشالله  بارداری عزیزم من از اول انتقال با نی نیام صحبت میکردم اصلا به منفی بودنش فکر نمی‌کردم الآنم خدا دوتا فرشته کوچولو بهم داده 35روزه زایمان کردم

انشاا... شما هم به سلامت فارغ بشین و نی نی تونو بگیرید بغلتون 

استارتر آزمایش که دادی اگه مثبت بود همینجا تگم کن خبر بده..انشالله که مثبت باشه.منم یه ماه دیگه انتقال دارم

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
2728
قربونه دلت برم چقدررر سختی کشیدی😞😞😞😞بخدا امشب تا صبح برات دعا میکنم نماز صبحم فراموشت نمیکنمممم ...

سلام عزیزم جواب ازمایشم مشکوک شده شنبه باید دوباره تکرار کنم .۱۷ شده به نظرتون امیدی هست ؟