2726
عنوان

😐 درست دو روز مونده به عروسی من چرا باید یکی بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 37 پست
50

متاسفم واقعن بخدا

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه جشن ارزش نداره خدای نکرده عزیزات بیمار بسن یا خودت خدای نکرده اول زندگیتو با مریصی و زبونم لال مرگ عزیزات شروع کنی-آمار واقعا بالاس دکترا میگن سرعت انتقال ویروس چندین برابر شده -خاله ووست من بنده خدا مدتها توخونه بوده یکی از پسراش اومده بهش سر زده خودش نمیدونسته ناقله مادرشو آلوده کرده الان هم دس به دعا برداشتن واسه بنده خدا که تو بیمارستانه و حالش وخیمه -

توروخدارعایت کنین ماهمه گرفتیم مامانمم الان توبیمارستانه😭😭😭خودمونم حالمون خیلی خرابه فک کن بااین حال بیمارستانم بایدبمونیم پیش مامانم حالا نگرانیش ک دیگه بدترازهمه😔😔😭😭😭😭

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
2728
سلام ، نگران نباش مامان منم بستری شد ،۴ روز  چن روز گرفتین؟؟

امروز۹روزه پدرمون دراومدخیلی درد بدیه خیلییی زیاد

سلام ، نگران نباش مامان منم بستری شد ،۴ روز  چن روز گرفتین؟؟

خودمم فک کنم ریه م درگیرشده خیلی نفس تنگی دارموسرفه میزنم😭😭😭😭