2733
2739
عنوان

یه سوال بدجور ذهنمو مشغول کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 36 پست

من بعد ۳ سال تازه عروس محسوب میشم تو فامیل خودم چون هنوز کسی ازدواج نکرده و هنوز هم بچه نداریم😅

والا عمه من بعد ۳۰ سال به شوخی میگفتن من هنوز تازه عروسم چون با تک پسر خانواده ازدواج کرده بودن تک عروس بودن😂😂🤷🏻‍♀️

ولی جدی نمیدونم شاید ۲ سال🤔

لطفا اکانت پاک شود
من بعد ۳ سال تازه عروس محسوب میشم تو فامیل خودم چون هنوز کسی ازدواج نکرده و هنوز هم بچه نداریم😅 وا ...

🤣🤣🤣🤣🤣آخی 

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

☹️😭😭😭در حق من ظلم شده

شوهر خواهر شوهرم تا یک سال بعد بچه هم منو عروس خانم صدا می کرد 😍😍😍انقد کیف می داد 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
شوهر خواهر شوهرم تا یک سال بعد بچه هم منو عروس خانم صدا می کرد 😍😍😍انقد کیف می داد 

😍😍😍😍تو از برگزیدگانی

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
2731

اینو یه جای دیگم گفتم تو سایت!عمه های شوهرم هنوز که هنوزه میخوان بگن به شوهرت سلام برسون میگن به نومزادت سلام برسون😂اینقد بدم.میاد😶

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
اینو یه جای دیگم گفتم تو سایت!عمه های شوهرم هنوز که هنوزه میخوان بگن به شوهرت سلام برسون میگن به نوم ...

🤣🤣🤣🤣