2726
عنوان

هجده سال عاشقی

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 73 پست
من خودم الان اومدم😨

خوش اومدی عزیز جان

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
خیلی چیزا برام عجیب بود توی این داستان حجاب خانمه ،اما گفتم شاید جو ترکیه اینو این مدلی کرده حفظ ب ...

تو عقد باردار شی بعد مادرشوهره  چقد ماه

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تلنگرش خوب بود ،قدر زندگی رو بهتر میفهمم  با اینکه همسرم نمونه یه مرد واقعی و به تمام معناست

چه درسی یاد گرفتی ؟!

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
تلنگرش خوب بود ،قدر زندگی رو بهتر میفهمم  با اینکه همسرم نمونه یه مرد واقعی و به تمام معناست

خداروشکر

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
من ده بار تو بروز ها دیدم نخوندم  رفت تو پر بازدید ها بازم نخوندم  😁😁😁

خیلی مهم نبود همشهری

اتفاقا از بس تاپیک زدن میگم کاش میخوندم  کلا زیاد متن طولانی باشه نمیخونم 😊😊 داستان که دیگه ...

بله گلم

خوشبختم 😘

منم همینطور ...❤

من همیشه استرس داشتم ک اتفاقی واس شوهرم نیفته الان دیگ بدتر شدم 

بخدا بسپارشون

اره صد درصد  ولی میدونید چقد روانتون و مغزتون داغون شد بایت فشار و استرس همون خواب ها

بله درسته 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید