2733
2734
عنوان

امروز زده به سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 36 پست
اگه اینجورفکرارومیخاستم منم بکنم بعدعروسی الان صدباره بایدازشوهرم طلاق میگرفتم آخه خیلی خونوادم ومام ...

چطور تونستی تحمل کنی البته منم یکسال پیش این بی حرمتی به مامانم شد چقد مظلوم واقع شد مامانم الهی من فقط سکوت کردم کمی بحث کردم ولی کاش همونم نمیکردم. خیلی از خودم بدم میاد که زن هستم خوش به حال مردا

چطور تونستی تحمل کنی البته منم یکسال پیش این بی حرمتی به مامانم شد چقد مظلوم واقع شد مامانم الهی من ...

من شوهرم توعقدیک بلایی سرمون آورد که فقط من ومامانم اشک میریختیم بابام ورداشت برددم خونشون یک دست باخودش وخونوادش دعواکرد که به مامانم دیگه کاری نداشته باشه مامانم دیسک کمرگرفت ازبالای آقا ولی خب بقول شمامردن اگه بخای باهاشون دربیفتی بدترمیشه ماهم جامعمون مردسالاره وتمام قوانین به نفع مردا

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم توعقدیک بلایی سرمون آورد که فقط من ومامانم اشک میریختیم بابام ورداشت برددم خونشون یک دست با ...

امضات چی میگه گلم! منم هدفم فقط ازدواج نبود ولی وقتی ازدواج کردم دیگه انگار تموم شدم.. حرف حرف شوهرمه 

امضات چی میگه گلم! منم هدفم فقط ازدواج نبود ولی وقتی ازدواج کردم دیگه انگار تموم شدم.. حرف حرف شوهرم ...

من الان که فکرمیکنم میبینم چقدربچه بودم ازدواج کردم وچه اشتباهی کردم بایکی ۹سال بزرگتر ازخودم  ازدواج کردم بعدم ازهمون اول نبایدزیادبهش رومیدادم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2728
من الان که فکرمیکنم میبینم چقدربچه بودم ازدواج کردم وچه اشتباهی کردم بایکی ۹سال بزرگتر ازخودم  ...

البته مرد خوب هم کم نیست ولی همونم بازم قدرت دستشه فقط میتونم بگم ما زنها مخصوصا تو ایران جز خدا کسی رو نداریم خدا خودش بهمون کمک کنه همین 

البته مرد خوب هم کم نیست ولی همونم بازم قدرت دستشه فقط میتونم بگم ما زنها مخصوصا تو ایران جز خدا کسی ...

منم شوهرم خیلز اخلاقش خوبه فقط توعقدخیلی اذیت میکرد