2733
2734
عنوان

بارداری ناخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 2054 بازدید | 88 پست
من خودم ۹سال با ک...ا...ن..پیشگیری کردم و هیچی نشد 

من هزار بار گفتم به شوهرم کاندوم بزاره ولی خیلی بدش میاد،یکی دوبار اونم به زور من گذاشت، بعدم مامانش بهش گفته وظیفه تو نیست جلوگیری کنیا ،وظیفه زنته ، فکرکن مامانش گفته آره من خودم تمام این سالها قرص خوردم هیچیم هم نشده ،بابات هیچ کاری نکرده!!

حالا بهش میگم عاقا قرص به من نمیسازه، میگه نه مامانم خورده طوریش نشده😑😑😑

چه تز مسخره ای داره شوهرت. انگار از خونه بابات آوردی. بچه اون هم هست. واین قضیه اصلا اصلا به خانواده ...

هی کاش اینجوری بود ،کلن کل فک و فامیلشون از بچه بیزارن ،هر وقت اسم بچه بیاد همشون میگن بیخود دنباله نیارید... یجور در مقابلت جبهه میگیرن که😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلن دیروز حالم خیلی بد بود بخاطر اینکه پریود نمیشدم ،کلی گریه کردم و تو خودم بودم ،هی شوهرم میگفت چرا انقدر ناراحتی ،چرا تو خودتی ولی جرات نمیکردم بهش بگم ، دیشب آخرشب تو رختخواب بهش گفتم چند روزه پریودم عقب افتاده، اونم گفت یعنی دوباره حامله شدی؟؟؟ گفتم تنهایی حامله شدم؟؟؟؟ گفت پس حامله ای ! گفتم مطمئن نیستم ،بعد سری پشت شو کرد بهم خوابید😭😭😭😭😭

2728
من همین قرص هم میخوردم بخدا ماهی دوبار پریود میشدم ،کلن سیستم بدنم بهم ریخته بود همیشه 😭😭😭

دقیقا خیلی ها باهاش مشکل دارند. تنها راه شما باردار شدن یا استفاده از کاندوم

دقیقا برعکس مال ما. من نمیخواستم تا 4 سال. داستانی برام درست کردن

باز اونجوری فکرکنم بهتره، ولی الان من میدونم که باید کلی حرف و تیکه و نگاه های سنگین رو تحمل کنم ،چون براشون خیلی غیرعادیه این قضیه🥺🥺🥺

2738
باز اونجوری فکرکنم بهتره، ولی الان من میدونم که باید کلی حرف و تیکه و نگاه های سنگین رو تحمل کنم ،چو ...

وا. پس چرا خودشون زاییدن مثلا شوهر شما رو؟ من کلا میگم دخالت بده. چه اینوری. چه اونوری

وا. پس چرا خودشون زاییدن مثلا شوهر شما رو؟ من کلا میگم دخالت بده. چه اینوری. چه اونوری

شوهر منم ناخواسته بوده، نمیخواستنش ،اینو چند بار تا حالا گفته ،یه خواهر شوهر دارم اونم ناخواسته بوده 😑😑😑

تازه فکرکن به شوهرم میگفته ما همین یه دونه دختر بسمون بوده،دوتا نمیخواستیم 

ترو خدا بهش نگو بزار وقتی شکمت بزرگ شد دیگه نمیشه سقط کرد اون موقع چه بخوات چه نخوات راضی میشه باور کن وقتی بچه رو تو قنداق ببینه طفلی چه معصومه نظرش عوض میشه تروخدا دوباره سقط نکن گناهه

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️

چرا بچت و کشتی حالا بفکر الانت باش ارادت و قوی کن آخرش تو برنده ای فقط باید تحمل کنی قول بده اینبار سقط نکنی خیلی نگرانتم

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️