2737
2734
عنوان

خانم های عزیز التماستون میکنم ی لحظه بیاید به این تاپیک😔🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 12794 بازدید | 549 پست
من خیلی دوره پر تنشی گذروندم استرس های بشدت زیاد  جوری ک یکماه شبها اصلا نخوابیدم از استرس و ...

آره من الان که دارو مصرف میکنم همه اینها قطع شد

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
سلام عزیز دلم حالت چطوره ؟ الهی بگردم تو هنوزم درگیر مادرشوهرتی ؟ خدا خیرت بده  خدا جواب اینهم ...

سلام گلم  شکر بد نیستم، ،متاسفانه بله ، بدنش روز به روز عقب میره چون اصلا اجازه نمیده باهاش تمرین کنیم،فقط یه معجزه میتونه اونو سرپا  کنه😔🤲🏻خودت چطوری اعظم جان ؟بچه هات خوبن ؟

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم  شکر بد نیستم، ،متاسفانه بله ، بدنش روز به روز عقب میره چون اصلا اجازه نمیده باهاش تمر ...

خدا فقط بهتون صبر و توانایی بده 

ان شاءالله بحق اونهمه خوبی که در حق مادرشوهرت میکنی خدا هم یه دوقلو پسر جیگر بهت هدیه بده و عروسی مثل خودت نصیبت بشه در آینده 

بخدا عروس مثل تو کم پیدا میشه عزیزم 

منم بدک نیستم عزیزم محمدعلی خیلی اذیتم میکنه مثل دوران بارداریم 

خورد و خوراک و خواب نداره رشد نمیکنه دکتر هم میبرم دارو هم داده فرقی نمیکنه

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2728
خدا فقط بهتون صبر و توانایی بده  ان شاءالله بحق اونهمه خوبی که در حق مادرشوهرت میکنی خدا هم یه ...

ممنونم اعظم جون 🌹

چقدر توی بارداری اذیت شدی الانم اینجوری ،بابت رشدش حرص نخور بخدا وقتی کمی بزرگتر بشه خودش درست میشه ،فقط غذاهای مقوی بهش بده که بدنش قوی باشه ،مهم سلامتی هست رشدش هم به مرور خوب میشه انشاالله🤲🏻

ممنونم اعظم جون 🌹 چقدر توی بارداری اذیت شدی الانم اینجوری ،بابت رشدش حرص نخور بخدا وقتی کمی بزرگتر ...

آخه فقط رشدش نیست که عزیزم هی هم مریض میشه 

فک کنم به ماه نمیکشه که یه آنتی بیوتیک باید بخوره چله تابستون هم سرما میخورد این بچه 

بببین توی زمستون وضعم میخواد چی بشه 

آخه فقط رشدش نیست که عزیزم هی هم مریض میشه  فک کنم به ماه نمیکشه که یه آنتی بیوتیک باید بخوره ...

سیستم ایمنیشو قوی کن ،با دکتر مشورت کن تا ویتامینهای بی ضرر بهش بدی

سیستم ایمنیشو قوی کن ،با دکتر مشورت کن تا ویتامینهای بی ضرر بهش بدی

والا دکترش میگه هرچی که لازمه دادم آدزیر و فروگلوبین دادده 

دو دوره هم واسه اشتهاش زینک ایرانی داده ولی خب هیچ کدوم موثر نبودن 

2738
@1negar     @ماهhلیلی     @آتنا۸۴    

😍

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡