2737
2734
اون چه گناهی کرده بخاطرخودخواهی خودم جونشوبگیرم  اونکه بخواست خودش نیومده من بایدحواسموبیشترجم ...

افرین عزیزم نگران نباش خدا خودش کمک میکنه

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من باردار هم نبودم ولی ۱۹ماهگی از شیر گرفتم.الانم بچه ت ب غذا افتاده کم کم شیر گاو بهش بده تور ...

ازکجاشیرمحلی بگیرم آخه 

تهرانم به هیچ جانمیشه اعتمادکرد

ینی لبنیاتیاکیلویی میفروشن ازاونابگیرم؟

عزیزم ناراحت نباش خیلیها هستن که بیشتریک سال به بچه شیر نمیدن روزی که من از شیر گرفتم دخترمو دونفر د ...

ممنون

هیچکسوندارم شهرغریبم نه خانواده خودم نه شوهرم هیچکدوم اینجانیستن 

2731
ازکجاشیرمحلی بگیرم آخه  تهرانم به هیچ جانمیشه اعتمادکرد ینی لبنیاتیاکیلویی میفروشن ازاونابگیر ...

شیر گاو برا بچه سنگینه اگه میخوای بدی حتما با اب قاطیش کن .حتماحتما هم اول شیر رو بیست دقه بجوشون به خاطر تب مالت تازه من از ی دکتر اطفال شنیدم میگه شیر پاستوریزه بهتر از شیر محلیه چون اگه نجوشونی که احتمال تب مالت هست اگرم مدت زمان زیاد بجوشونی پروتیین های شیر شکسته میشن و خاصیتش میره

ازکجاشیرمحلی بگیرم آخه  تهرانم به هیچ جانمیشه اعتمادکرد ینی لبنیاتیاکیلویی میفروشن ازاونابگیر ...

اره ب نظرم حداقلش اینه ک مواد نگهدارنده و وایتکس نداره🤮همینجا تاپیک زده بودن ک فامیلشون رانن ده ماشین حمل شیر بهشون میگن باید وایتکس بریزین ک خراب نشه مواد نگهدارنده ش هم ک جای خود.از همون لبنیاتی بگیر قشنگ بجوشون اگرم میکروبی باشه میره

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
ممنون ان شاءالله  فقط امیدم بخداست میگم لابدتوانشودرمن دیده که داده فقط توکل بخودش

کاملا درسته حتما همینطوره گلم😍

2738
ممنون هیچکسوندارم شهرغریبم نه خانواده خودم نه شوهرم هیچکدوم اینجانیستن 

توکل به خدا .خودش کمم میکنه.من دختر اولم اینقدر بداخلاق بود که همه میگفتن عین این ندیدیم ولی خداخواست دومی اروم تر بود.ان شالله خدا کمک کنه بچهات اروم باشن کمتر سختت بشه .این روزها رو گذروندم میدونم حس و حالتو ولی صبر داشته باش میگذرن بعدش به امید خدا هم بازی هم میشن 

ممنون ازراهنماییتون 🌹

فدای تو.امیدوارم مفید بوده باشه💋♥️