2726
عنوان

شماره بازیگرا

| مشاهده متن کامل بحث + 4653 بازدید | 118 پست
منطورم چهره بود چون قاعدتاً اول جذب ظاهرطرف میشیم بعدباهاش ارتباط برقرارمیکنیم حالا من از اوت۲درصد ...

من خودم چهره برام مهمه

دروغه اگه بگم نیست اما خب کلا اول سعی میکنم ی نگاه به ظاهر خودم بندازم

خداروشکر متوسط به بالا هستم و به گفته ی بقیه خوش تیپم و استعداد بدنسازی هم دارم اما کار نکردم ( بابام قبلا ورزشکار بودند و توی تیم پاس فوتبال بازی میکردند و کمربند مشکی جودو دارند و اولین باشگاه بدنسازی را سال 1367 توی شهرمون زدند ) و خودم هم رشته ی تربیت بدنی ام

اما خب فکر میکنم پول بیشتر برای دخترها مهمه و شهرت و یا شغل پسر . دخترها بیشتر جذب این موارد میشند

اما به شخصه شاید ظاهر طرف را ببینم و به قول شما جذب بشیم اما پسری نیستم تا ندونم طرف چه اعتقادات و خط قرمزهایی داره ازش خوشم نمیاد و نمیتونم عاشق بشم اتفاقا از آدم هایی که با دیدن ظاهر کف میکنند خوشم نمیاد 

من اول وقتی ی دختر خوش چهره میبینم به این توجه میکنم که از زیبایی خودش چطور استفاده میکنه

اگه هم دختر بودم اول به این توجه میکردم که ی پسر فوتبالیست از پول و شهرت خودش چطوری استفاده میکنه

فوتبالیست داریم که تجا... کرده باشه اما چون گردنش کلفت بوده هیچ جایی خبرش نپیچیده .

توی بازیگرها هم داریم . اتفاقا دخترها هم خیلی طرفدارش اند !

خواننده داریم که دوست دختر را بار... کرده اما بچه را گردن نگرفته و طرف را با ی بچه گذاشته و رفته و تهدیدش هم کرده .

فوتبالیست داریم که سر دختر تخته نرد بازی میکنند و شرط بندی هاشون این مدلیه.

اونم توی ایران که فوتبالیست ها اکثرشون هول اند و تا مشهور میشند به قول بنده خدایی به گونی سیب زمینی هم رحم نمیکنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره رو نوید کراش دارم  ولی ازدواج ک نه 🤣🤣🤣توهمی نیستم چیزای غیر‌ممکن ارزو‌کنم

نوید کی ؟

من اصلا فوتبال ایران را دوست ندارم .

ی مشت بچه پولدار و سوسول و مامانی که اکثرشون با پارتی بازی فوتبالیست شدند 

نوید کی ؟ من اصلا فوتبال ایران را دوست ندارم . ی مشت بچه پولدار و سوسول و مامانی که اکثرشون با پار ...

نوید محمد زاده 😑

فوتبالیست ک‌نیس 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
2728
نوید محمد زاده 😑 فوتبالیست ک‌نیس 

اون را که میدونم

کلا بازیگر و فوتبالیست اکثرشون ...

فکر کنم هم اشتباه شد چون من در جواب یکی از کاربرها گفتم که نوشته بودند دوست دارم با ی فوتبالیست رل بزنم و از این حرفا

اما شما

اگه نوید محمد زاده از شما خاستگاری میکرد جوابتون چی بود ؟

اون را که میدونم کلا بازیگر و فوتبالیست اکثرشون ... فکر کنم هم اشتباه شد چون من در جواب یکی از ...

معلومه با کله بلههههه

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
اوکی ببخشید کنجکاو شدم دختری که این حرف را میزنه خودش قبل از ازدواج رل داشته یا نه؟

داشته 🤣🤣چرا اینارو میپرسی؟