2726
عنوان

دوستم بی فرهنگه یا من خیلی قضیه بزرگ کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 8000 بازدید | 237 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر تایپکت وخوندم عزیز.  حق با تو بود هر کسی جای تو بود ناراحت میشد اون باید به خاطرتاخیرش ازت عذر خواهی میکرد واز دلت در می اوورد.  ولی این میشه یه تجربه برات که تومراسمی که خودمونی نیس کمی دیرتر بری بهتره

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
استارتر تایپکت وخوندم عزیز.  حق با تو بود هر کسی جای تو بود ناراحت میشد اون باید به خاطرتاخیرش ...

خیلی ممنونم ، متاسفانه من فکر کردم ک خیلی باهاش صمیمی باید زودتر از همه حاضر باشم ولی راست میگید تجربه شد برام

سلام قرمز سفید عزیزم به نظر منم حق با تو بوده،تو به احترام دوستت رفتی اونم باید همون شیش اون جا بود به احترام تو،درضمن دوستان خواهشا تو نظرات وقضاوتاتون انصاف رو رعایت کنید وطرف حقو بگیرید یه ذره هم خودتونو جای استارتر بزارید

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع
خیلی ممنونم ، متاسفانه من فکر کردم ک خیلی باهاش صمیمی باید زودتر از همه حاضر باشم ولی راست میگید تجر ...

ناراحت نباش عزیزم تو شعور خودتو نشون دادی که به دوستت آنقدر احترام گذاشتی

به قول یکی از کاربرا شما طاقت نداشتید یه چنددقیقه تحمل کنید وقتی استارتر دیر تایپ کرد درحد چنددقیقه،این همه توهین کردید بهش ولی ایشون باید یه ساعت معطل بشه تا میزبان بیاد؟عجبا

سلام قرمز سفید عزیزم به نظر منم حق با تو بوده،تو به احترام دوستت رفتی اونم باید همون شیش اون جا بود ...

سلام عزیزم خیلی ممنونم👍👍به احترام من دوست نه ولی به احترام مهمونش کاش رعایت میکرد من تو مهمونیش هیچی نگفتم انقد ساکت نشسته بودم ک بهم گفت اینجوری نشستی الان همه میگن چقد مظلومی

به قول یکی از کاربرا شما طاقت نداشتید یه چنددقیقه تحمل کنید وقتی استارتر دیر تایپ کرد درحد چنددقیقه، ...

دقیقا جالبه مقصر منم بودم میگفتن چرا توقع داری میزبان خودش باشه😂😂

دقیقا جالبه مقصر منم بودم میگفتن چرا توقع داری میزبان خودش باشه😂😂

ههههههه اشکال نداره گلم ایشالله که با کسانی دوست باشی که قدرتو بدونن