2737
2734
عنوان

یعنی هیچ زن متاهلی نباید یه شب با دوستاش باشه😒

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 29 پست

متاسفانه بعضی مردای ایرانی نمیتونن این مسئله رو بفهمن که زن هاهم مثل اونا گاهی نیاز دارن به این چیزا.به خاطر فرهنگ و نحوه ی تربیته وگرنه اشکالی نداره اصلا خیلیم خوبه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو هرکسی باید دوستاش رو داشته باشه ولی به زندگیش هم لطمه نزنه

اخ كه من چقد از رفيق بازي متنفرم 

من اصلا اينطوري نيستم حتي دوستام ميرن بيرون باهاشون نميرم با اينكه دوستام همشون متاهل و بچه دارن ولي شوهرم همه ي دوستاش مجرد و دختر باز و مشروب خور و معتاد اينقدم براشون ارزش قائل ميشه بيا و ببين دست نميكشه ازشون 

خيلي اعصابم بهم ميريزه 

تازه زندگيمون هم خراب ميكنن اين يكي ميگه بيا دوست دخترمو امتحان كن اينم نميتونه نه بگه تا حالا چندددد بار سر اين چيزا بحثمون شده جاي بدش كشيده 

يا صيغه ي دوستش بهش پيام ميده كه اره علي به من توجه نميكنه منم ميگم گوه خورده به تو چ ربطي داره اصن چرا شمارتو داره 

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2728

از وقتی ازدواج کردم نه من ونه همسرم شب بدون هم نبودیم وصمیمی ترین دوست هم بودیم 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
چی بگم والا بستگی به طرز تفکرات افراد داره من مناهلم با دوستام سفر چند روزه میرم(االبته قبل از کرو ...

منم سالی یه بار حداقل میرم البته با خاله و دختر خالم هام شوهرمم یکم غر میزنه ولی واسم مهم نیس

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
2738
اخ كه من چقد از رفيق بازي متنفرم  من اصلا اينطوري نيستم حتي دوستام ميرن بيرون باهاشون نميرم با ...

تو چرا با دوستات رفت و آمد در حد تعادل نمیکنی

رفیق بازی مه زندگی و خراب کنه خیلی بده

❤️❤️
نه من تا بچه نداشتم میرفتم ولی شب خداییش نمیازره جایی بخوابم هر جا باشم میاد دنبالم از وقتی هم بچه د ...

منم شب نمیمونم ولی چون راه خونمون دوره و ماشین شوهرم تعمیرگاهه و باید صبح با خواهرش میومدم سرکار گفتم دیگه چه کاریه ساعت ۱۱ شب برم خونه ساعت ۶،۵ صبح با خواهر شوهرم بیام سرکار خوب خونه مامانم میمونم صبح با خواهرم میرم دیگه

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏
تو چرا با دوستات رفت و آمد در حد تعادل نمیکنی رفیق بازی مه زندگی و خراب کنه خیلی بده

من نميتونم يني دلم نمياد شوهرم خونه ست و زماني كه ميخوايم كنار هم باشيم رو بزارم برم پي رفيقام ولي شوهرم خيلي خوب دلش مياد منو چندين ساعت توي خونه تنها بزاره و بره به امون خدا 

باز رفيقاش خوب باشن ادم بدونه خلافي نميكنن عيب نداره رفيقاشم همه معذرت ميخوام لاشي 

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
خب یک کم مثل خودش باش تا مزه این مدل رفتار رو بفهمه

بخوام مثل خودش باشم كه بابد طلاقم بده 

مثلا به دوست پسر رفيقم پيام بدم بگم من عاشقتم اصن از وقتي اومدي توي زندگيم همه چيز تغيير كرده 

يا مثلا با رفيقام بشينم به مشروب خوري 

بخدا خيلي تلاش كردم مثل خودش شم گفتم ديگه برام مهم نيست از اين به بعد ميرم پي عشق و حالم كون لق شوهر و زندگي 

ولي نميتونم همچين ادمي نيستم بدبختانه كاش بشم

بخوام مثل خودش باشم كه بابد طلاقم بده  مثلا به دوست پسر رفيقم پيام بدم بگم من عاشقتم اصن از وق ...

خودم رو چند لحظه گذاشت جات ،خیلی سخته که، این چیزایی که شما گفتید انگار خیانته..مشکلی ازین بابت نداری؟؟هیچ حرکتی نمیزنی بابت درست شدنش یعنی؟

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
خودم رو چند لحظه گذاشت جات ،خیلی سخته که، این چیزایی که شما گفتید انگار خیانته..مشکلی ازین بابت ندار ...

چرا بابا اينقد دعوا رو به جاي بدش كشيدم اينقد رفتم گوشي خاموش كردم يه بار چمدونمو بستم گفتم ديگه براي هميشه ميرم ولي فايده نداره

2706