2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من۵کم کردم فقط با زیره نبوده خیلی رعایت کردم نون برنج نخوردم یا کم خوردم  ولی تاثیر داره الان ...

ببخشید خیلی سوال کردم 🥺🥺 

جوش نزدید ؟؟

تو چ مدت ۵ کیلو لاغر کردی 

2731
واقعااا هرروز ۴ کیلو کم میکردی ؟؟جوش زدی ؟؟

عزززیزم توی یک ماه هر روز مصرف میکردم  چهار کیلو در یک ماااه کم. کردم، اونایی که طبع گرم دارن جوش میزنن، منم طبعم گرمه ولی زنجبیل را با چای سبز میخوردم گرمی زنجبیل رو میگرفت و جوش نمیزنم

من یک ماه زنجبیل خوردم هر روز چهر کیلو کم کردم و به علاوه دوساایز، بعد چند ماه دوزباره شروع کردم زنج ...

عزیزم میشه بگی چجوری زنجبیل خوردی و روزی چندباررو چند ماه استفاده کردی خواهش میکنم بگو و ورزش میکردی یا ن چ موقع ها میخوردی چ اندازه میخوردی 

عزززیزم توی یک ماه هر روز مصرف میکردم  چهار کیلو در یک ماااه کم. کردم، اونایی که طبع گرم دارن ج ...

ی سوال ببخشید بنظرت زنجبیل بهتره یا زیره کدوم بهتر جواب میدن واس لاغری شکم ؟

و کدوم باعث جوش نمیشن چون منم طبعم گرمه 

2738
عزززیزم توی یک ماه هر روز مصرف میکردم  چهار کیلو در یک ماااه کم. کردم، اونایی که طبع گرم دارن ج ...

من بخاطر چاقی شکم افسردگی گرفتم نمیدونم زیره بخورم یا زنجبیل ثواب داره کمکم کنی 🥺🥺

ببخشید خیلی سوال کردم 🥺🥺  جوش نزدید ؟؟ تو چ مدت ۵ کیلو لاغر کردی

جوش نه چون شیرینی و چربی د سرخ کردنی حذف کردم

تو دوماه کم کردم 

من سه شنبه ها کلا میوه و سبزیجات میخوردم 

صبح پیاده روی میرفتم

اگه صبحانه نون میحوردم دیکه اون روز نون اصلا نمیخوردم و برنج..میدونستم نهار برنج دارم صبحانه بدون نون میخوردم..

هیشه تو یخجال کاهو و خیار و برولکی هویج داشتم هوس خوردن داشتم یکی از اینا میخوردم 

من ببشتر هدف سبک غذا خوددن درست کنم ساالم بخورم

زیره به شدت پوست رو چروک میکنه من از زنیان عرقش استفاده کردم برای چربی دور شکم  خوبه

عرق زنیا چجوری خوردی خالی یا با عرق دیگه ای ترکیب کردی اندازش چقدر میخوردی چند وقت بعد تاثیرشو نشون داد