2737
2734
عنوان

یه پسر بعد از کات کردن رابطه چند ساله همه چیو فراموش میکنه ب راحتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5485 بازدید | 215 پست

تاپیکت و دیدم‌یاد خودم افتادم حالم بده😭😭😭😭

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
این خیلی خوبه ک هیچی برای زندگیش کم نمیزاره  اما خودش گناه داره بقول خودتون ۱۵ سال حسرت رو دلش ...

آره بچه ام داره 

اونی ام که میخواستش ازدواج کرد

در کل مردا دیرتر از زنا عشقشونو فراموش میکنن

........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج کردبود اماحالا توی مراحل دادگاهه دقیق خبرندارم چیشده مشکلش چی بود ولی خودش برگشت.خب من خیلی د ...

اکه تورامی خواست هیچ موقعه نمی تونست ازدواج کنه مثل دو سه سال پیشه من فکری می کنی 

2728
بود ولی کاری ازش برنیومد چون میدونستم اخلاق خانوادش رو مخصوصا مادرش رو  حس میکنم پذیرفت اون زن ...

خودت رو گول نزن دیدم که میگم ماله من بعدا هفت سال رفت ازدواج کرد من باور نمی کردم می انداختم گردن مادرش بعدا سه سال گفتم خودش نحو ای به والله خودشون نمیخوانپسرها اگه عاشق  باشن محاله دست بر دارن مطمعن باش خودش نخواست اگه ناراحت نشی می خوام به موضوعی روی بگم  همین چندماه پیش یه پسری بود تا پیک زده بود می گفت می خوام ازدواج کنم با دوست دخت ر نه نمی خوام ش می خوام بادخترعموم ازدواج کنم ب همین  امروز به شهادت حضرت محمد قسم می خوره دوست پسر تو بود دقیقا فکرکنم ماله شهریورماه بود تاپیش منظورم شهریور 99خودش  گفت  بودنمی  خوامش   دوست دخترم وحواهرپسره  هم می دونست صدرصددوست  پسرتوبودبود

اکه تورامی خواست هیچ موقعه نمی تونست ازدواج کنه مثل دو سه سال پیشه من فکری می کنی 

عزیزم این تاپیک یک سال پیشه  خیلی نرو توی بهرش

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️