2733
2734
عنوان

بهترین فیلمی که دیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 7056 بازدید | 50 پست
سلام گلم نیستی؟

هستم عسلم .داداشم نیومده بیاد من خودم بهتون پیام میدم 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه گلم مرسی من منتظر پیامت هستم امیدارم خوابم نبره

باشه عزیزم بخدا دس من نیس اونم سرکار میره نمیتونه همش خونه باشه

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
باشه عزیزم بخدا دس من نیس اونم سرکار میره نمیتونه همش خونه باشه

نه بابا گلم این چه حرفیه می فهمم عزیزم

فقط بی زحمت وقتی اومد اول من و بگو بهش  

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2728
نه بابا گلم این چه حرفیه می فهمم عزیزم فقط بی زحمت وقتی اومد اول من و بگو بهش    

باشه گل