2737
2734
عنوان

کمک کنید لطفا با موی سفید چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر خاله منم همینه ۲۰ سالشه موهاش داره سفید میشه  علتش چیه؟

بیشتر وراثتی یا سوء تغذیه

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
2728

منم 34سالمه الان چند هفتس 3تا موی سفید دراوردم انقد افسره شدم.با قیچی از ته کوتاهون کردم نبینمشون اول یکی بود دو روز بعدش شد دوتا یه هفته بعد شد 3تا الانم چهارمی دراومد همشبا قیچی از ریشه کوتاهشون میکنم نمیدونم چرا انقد سریع زیاد میشن یعنی پیر شدم😭

منم 34سالمه الان چند هفتس 3تا موی سفید دراوردم انقد افسره شدم.با قیچی از ته کوتاهون کردم نبینمشون او ...

عزیزم من تو ۳۲نصف بیشترش سفیده واقعا وث زامبی میمونه

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود
منم ۱۸سالمه وموی سفید زیاد دارم لابه لای موهام خیلی حس بدیه😢

اره خیلی ناراحت کننده س

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود
2738
من با موچین میکندم😐😐😐😐چن تا تار موی سفید جلو سرمه تابلویه جنسش مثه سیم هس!

قیچی کن مین با موچین بکنی زیاد میشه 

منم از یه سمت شقیقه و فرق سرم شروع شده😢😢😢😢25م .پنج ساله تو تنش شدید بودم میدونم به خاطر اونه

حلال کنید🌹

این موها ارثیه دقیقا منم بااینکه سنه بالایی ندارم  شروع شده به سفیدی 😕😕😕دقیقا اطرفیانتونا نگاه کنید زود سفید شدن از شماهم همنطور میشه بعد اگرم نباشن ممکنه از نسلهای قبی روشما بروز داده باشه ولی بااین غذاهای ناسالما  و اعصاب خرابها تنش و زندگی پر از استرس ههمون موهامو داره سفید میشه مخصوصا ارثم باشه که زمینش فراهمه دیگه 

سعی کن از ارامشه بیشتری داشته باشی و از استرس وتنش دورباشی شنیدم پودر هلیه سیاه خوردن سیه دونه استعمال روغن سیاهدونه رومو مورو سیاه میکنه 

❤❤❤❤
وای جدی زیادمیشه

آره زیاد میشه خودم اینکارو کردم اون قسمت سفید شد

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706